Receptai iš mūsų regionų

Kitos paieškos pasirinktys »

Europos regionai

Regionai, kurių visiškai nario statusas

Regionai

Świętokrzyskie VoivodeshipLüneburger HeideRivneRügenLatgaleLatgaleGotlandRügenThy-MorsLower SilesiaGotlandPomorskie VoivodeshipOslofjordGotlandSmålandLatgaleWestpomerania RivneOslofjordLatgaleSkåneLatgaleSplit-DalmatiaGotlandSkåneLüneburger HeideLatgaleLüneburger HeideVestjyllandKujawy i PomorzeWestpomerania Lüneburger HeideOpolskieŚwiętokrzyskie VoivodeshipBlekingeOslofjordSplit-DalmatiaGotlandWestpomerania Lower SilesiaLatgaleMazoviaGotlandOslofjordWestpomerania LatgaleLatgaleLüneburger HeideÖlandKujawy i PomorzeRivneThy-MorsThy-MorsRivneOslofjordGotlandRügenOpolskieVestjyllandSjaellandSkåneLatgaleSmålandMazoviaWarmia Mazury PowisleRivneMazoviaPomorskie VoivodeshipLatgaleMazoviaLatgaleRivneOslofjordLatgaleWestpomerania Westpomerania GotlandRügenWestpomerania RivneWestpomerania BornholmKujawy i PomorzeLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipKujawy i PomorzeGotlandWestpomerania VestjyllandGotlandSkåneWestpomerania BornholmLatgaleOpolskieGotlandRivneLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleRivneSkåneWielkopolskaSjaellandWestpomerania LatgaleRügenSplit-DalmatiaGotlandWarmia Mazury PowisleOpolskieŚwiętokrzyskie VoivodeshipŚwiętokrzyskie VoivodeshipKujawy i PomorzeLower SilesiaWielkopolskaSmålandSjaellandLüneburger HeideLüneburger HeideOslofjordSmålandWielkopolskaMazoviaGotlandMazoviaGotlandMazoviaRivneLower SilesiaThy-MorsBornholmLüneburger HeideLatgaleKujawy i PomorzeOpolskieSmålandOslofjordLatgaleGotlandOslofjordLatgaleVestjyllandLower SilesiaBlekingeGotlandSplit-DalmatiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaGotland

Regioninio kulinarinio paveldo tinklas su valstybėmis regionų visoje Europoje. Bendras tikslas yra sukurti mūsų regionuose per regioninį maistą ir kulinarijos tradicijas. Padidėjo regioninio maisto vartojimo ir gamybos vystosi nedidelio masto verslą. Visa tai susiję turizmas, aplinkos, užimtumo ir sveikatos. Per trumpiausią laiką - gera daugelio žmonių gyvenimą!

Šiame puslapyje rasite restoranų, gamintojų, perdirbėjų ir žemės ūkio produktų parduotuvių, iš kiekvieno regiono. Verslo tinklo nariai užtikrina, kad produktai turi savo kilmę iš regiono. Kulinarijos tradicijas ir įgūdžiai yra kažkas būtų didžiuotis.

Pasisemkite įkvėpimo skanūs receptai, tarnavo mūsų verslo atstovų iš visos Europos. Sveiki ir mėgautis mūsų maistą!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd