Receptai iš mūsų regionų

Kitos paieškos pasirinktys »

Europos regionai

Regionai, kurių visiškai nario statusas

Regionai

Westpomerania Westpomerania Lüneburger HeideLatgaleGotlandOslofjordSplit-DalmatiaLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipRivneOpolskieMazoviaVestjyllandŚwiętokrzyskie VoivodeshipRivneLatgaleSkåneSmålandLüneburger HeideLüneburger HeideKujawy i PomorzeSkåneLatgaleSmålandVestjyllandSmålandWestpomerania LatgaleGotlandRügenSplit-DalmatiaLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipRügenLüneburger HeideOslofjordLower SilesiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleLower SilesiaRivneKujawy i PomorzePomorskie VoivodeshipRivneLower SilesiaBlekingeGotlandOpolskieOslofjordGotlandWestpomerania LatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandBornholmGotlandSkåneOslofjordBornholmLower SilesiaOslofjordWestpomerania Kujawy i PomorzeRivneGotlandKujawy i PomorzeLatgaleLüneburger HeideLatgaleGotlandWarmia Mazury PowisleGotlandMazoviaWestpomerania Westpomerania Lüneburger HeideKujawy i PomorzeŚwiętokrzyskie VoivodeshipSkåneWestpomerania LatgaleOslofjordOslofjordGotlandÖlandMazoviaLatgaleLatgaleLower SilesiaLower SilesiaOslofjordThy-MorsRivneMazoviaThy-MorsBornholmGotlandRivneSkåneLatgaleRivneLatgaleBlekingeRügenMazoviaRügenSjaellandŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandGotlandGotlandGotlandPomorskie VoivodeshipWielkopolskaOslofjordWielkopolskaGotlandMazoviaOpolskieMazoviaLatgaleSmålandLatgaleSplit-DalmatiaThy-MorsWielkopolskaThy-MorsRivneLatgaleRügenVestjyllandLüneburger HeideLatgaleSmålandLatgaleLüneburger HeideGotlandSplit-DalmatiaWestpomerania SjaellandSjaellandWarmia Mazury PowisleOpolskieKujawy i PomorzeLatgaleRivneWestpomerania Westpomerania OpolskieVestjylland

Regioninio kulinarinio paveldo tinklas su valstybėmis regionų visoje Europoje. Bendras tikslas yra sukurti mūsų regionuose per regioninį maistą ir kulinarijos tradicijas. Padidėjo regioninio maisto vartojimo ir gamybos vystosi nedidelio masto verslą. Visa tai susiję turizmas, aplinkos, užimtumo ir sveikatos. Per trumpiausią laiką - gera daugelio žmonių gyvenimą!

Šiame puslapyje rasite restoranų, gamintojų, perdirbėjų ir žemės ūkio produktų parduotuvių, iš kiekvieno regiono. Verslo tinklo nariai užtikrina, kad produktai turi savo kilmę iš regiono. Kulinarijos tradicijas ir įgūdžiai yra kažkas būtų didžiuotis.

Pasisemkite įkvėpimo skanūs receptai, tarnavo mūsų verslo atstovų iš visos Europos. Sveiki ir mėgautis mūsų maistą!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd