Receptes no mūsu reģioniem

Citas meklēšanas iespējas »

Eiropas reģioni

Reģioni ar pilnu dalībnieku statusu

Reģioni

LatgaleLüneburger HeideWielkopolskaBlekingeSplit-DalmatiaWestpomerania RivneMazoviaRügenOpolskieLatgaleGotlandGotlandLower SilesiaLatgaleBlekingeGotlandLatgaleRügenSplit-DalmatiaSjaellandSplit-DalmatiaSjaellandMazoviaRivneGotlandWestpomerania RügenLatgaleKujawy i PomorzeKujawy i PomorzeMazoviaLatgaleLatgaleBornholmOpolskieOpolskieLatgaleLatgaleGotlandWestpomerania Thy-MorsSmålandRügenWarmia Mazury PowisleŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandLüneburger HeideGotlandOslofjordLüneburger HeidePomorskie VoivodeshipLatgaleLatgaleOslofjordMazoviaŚwiętokrzyskie VoivodeshipLüneburger HeideWielkopolskaVestjyllandRivneRivneLower SilesiaWestpomerania MazoviaLatgalePomorskie VoivodeshipLower SilesiaGotlandSkåneGotlandWestpomerania RivneRivneLower SilesiaRivneGotlandWestpomerania OpolskieLüneburger HeideGotlandLatgaleGotlandLower SilesiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipÖlandSmålandLüneburger HeideWestpomerania LatgaleOslofjordVestjyllandWestpomerania Thy-MorsLatgaleGotlandKujawy i PomorzeWestpomerania Kujawy i PomorzeOslofjordGotlandSmålandŚwiętokrzyskie VoivodeshipSkåneVestjyllandŚwiętokrzyskie VoivodeshipLüneburger HeideRügenLatgaleSkåneSkåneSplit-DalmatiaLatgaleOslofjordOslofjordSmålandŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandOslofjordBornholmOslofjordWarmia Mazury PowisleLatgaleLower SilesiaThy-MorsWestpomerania RivneRivneSjaellandSkåneRivneLatgaleOpolskieGotlandLatgaleWestpomerania OslofjordThy-MorsMazoviaWielkopolskaBornholmSmålandLatgaleKujawy i PomorzeVestjyllandGotlandKujawy i PomorzeMazoviaLüneburger HeideŚwiętokrzyskie Voivodeship

Reģionālā kulinārijas mantojums ir tīkls ar dalībvalstu reģioniem visā Eiropā. Kopējais mērķis ir attīstīt mūsu reģionu ar reģionālo pārtikas un kulinārijas tradīcijām. Palielināts izmantošana un ražošana reģionālo pārtikas izstrādā maza mēroga biznesa. Tas viss attiecas uz tūrisma, vides, nodarbinātības un veselības. Īsos termiņos - laba dzīve daudziem cilvēkiem!

Šajā mājas lapā jūs atradīsiet restorānus, ražotāji, pārstrādātāji un lauksaimniecības veikaliem no katra reģiona. Biznesa biedri tīklā nodrošina, ka produkti ir radies no reģiona. Kulinārijas tradīcijas un prasmes ir kaut ko lepoties.

Iedvesmoties no delicious receptes, ko apkalpo mūsu biznesa pārstāvjiem no visas Eiropas. Laipni un baudīt mūsu pārtiku!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd