Receptes no mūsu reģioniem

Citas meklēšanas iespējas »

Eiropas reģioni

Reģioni ar pilnu dalībnieku statusu

Reģioni

GotlandLatgaleKujawy i PomorzeGotlandGotlandLatgaleBornholmLower SilesiaLatgaleLatgaleLatgaleLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandWestpomerania SkåneMazoviaWarmia Mazury PowisleSmålandKujawy i PomorzeRivneMazoviaOpolskieMazoviaBlekingeOslofjordSplit-DalmatiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipRivneWielkopolskaŚwiętokrzyskie VoivodeshipOpolskieOpolskieGotlandRivneGotlandOslofjordSmålandLatgaleLower SilesiaWestpomerania VestjyllandKujawy i PomorzeWielkopolskaLüneburger HeideGotlandOpolskieLüneburger HeideSplit-DalmatiaRügenGotlandSmålandLatgaleSkåneRügenGotlandLatgaleLower SilesiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania GotlandOslofjordLatgaleVestjyllandLatgaleLatgaleWielkopolskaOpolskieBlekingeRügenMazoviaWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipMazoviaBornholmPomorskie VoivodeshipLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipSmålandLüneburger HeideLüneburger HeideSjaellandOslofjordLatgaleWestpomerania LatgaleMazoviaLower SilesiaWestpomerania Warmia Mazury PowisleSmålandSplit-DalmatiaÖlandLatgaleLatgaleRügenKujawy i PomorzeKujawy i PomorzeOslofjordGotlandPomorskie VoivodeshipLatgaleMazoviaGotlandSjaellandSkåneRivneLower SilesiaThy-MorsWestpomerania GotlandRivneSkåneLatgaleRivneWestpomerania Thy-MorsWestpomerania OslofjordSkåneBornholmRivneGotlandLüneburger HeideLüneburger HeideOslofjordRivneGotlandVestjyllandLüneburger HeideSplit-DalmatiaLatgaleRivneRügenThy-MorsKujawy i PomorzeLüneburger HeideVestjyllandWestpomerania OslofjordWestpomerania OslofjordRivneGotlandThy-MorsLower SilesiaLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandSjaelland

Reģionālā kulinārijas mantojums ir tīkls ar dalībvalstu reģioniem visā Eiropā. Kopējais mērķis ir attīstīt mūsu reģionu ar reģionālo pārtikas un kulinārijas tradīcijām. Palielināts izmantošana un ražošana reģionālo pārtikas izstrādā maza mēroga biznesa. Tas viss attiecas uz tūrisma, vides, nodarbinātības un veselības. Īsos termiņos - laba dzīve daudziem cilvēkiem!

Šajā mājas lapā jūs atradīsiet restorānus, ražotāji, pārstrādātāji un lauksaimniecības veikaliem no katra reģiona. Biznesa biedri tīklā nodrošina, ka produkti ir radies no reģiona. Kulinārijas tradīcijas un prasmes ir kaut ko lepoties.

Iedvesmoties no delicious receptes, ko apkalpo mūsu biznesa pārstāvjiem no visas Eiropas. Laipni un baudīt mūsu pārtiku!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd