Рецепти від наших регіонах

Інші варіанти пошуку »

Регіони Європи

Регіони з повним членським статусом

РЕГІОНІВ

Świętokrzyskie VoivodeshipLatgaleVestjyllandSjaellandOslofjordLüneburger HeideSkåneLüneburger HeideRügenGotlandGotlandLatgaleSmålandSmålandSmålandLower SilesiaRivneGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipŚwiętokrzyskie VoivodeshipOslofjordKujawy i PomorzeOslofjordLatgaleLatgaleWestpomerania RivneOpolskieMazoviaSjaellandLatgaleMazoviaThy-MorsLatgaleLatgaleSjaellandWielkopolskaWestpomerania Westpomerania Lower SilesiaOslofjordSplit-DalmatiaLüneburger HeideSkåneŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandLüneburger HeideRivneGotlandMazoviaGotlandGotlandLatgaleOpolskieWarmia Mazury PowisleGotlandOslofjordRivneRügenLüneburger HeideKujawy i PomorzeLatgaleLower SilesiaLatgaleWestpomerania SkåneOpolskieLatgaleGotlandPomorskie VoivodeshipWestpomerania MazoviaWarmia Mazury PowisleKujawy i PomorzeBlekingeMazoviaLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleOpolskieOslofjordOslofjordLatgalePomorskie VoivodeshipLatgaleLatgaleRivneLower SilesiaVestjyllandSkåneThy-MorsRivneOslofjordMazoviaSplit-DalmatiaWestpomerania WielkopolskaLatgaleOslofjordLatgaleLatgaleLower SilesiaThy-MorsKujawy i PomorzeRügenWestpomerania GotlandSplit-DalmatiaVestjyllandWestpomerania GotlandBornholmGotlandThy-MorsRügenSmålandKujawy i PomorzeLower SilesiaLüneburger HeideBlekingeLüneburger HeideÖlandBornholmSplit-DalmatiaGotlandGotlandRivneKujawy i PomorzeRügenGotlandVestjyllandLatgaleRivneLatgaleMazoviaGotlandWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania WielkopolskaBornholmRivneWestpomerania SkåneOpolskieGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipRivneSmålandLüneburger Heide

Мережа регіональної кулінарної спадщини являє собою мережу, що об’єднує регіони по всій території Європи. Загальна мета полягає у розвитку наших регіонів за допомогою регіональної кухні та кулінарних традицій. Збільшення виробництва та використання регіональних продуктів сприяє розвитку малого бізнесу. Все це стосується туризму, навколишнього середовища, зайнятості населення та охорони здоров'я. У короткостроковій перспективі – це хороший рівень життя для багатьох людей!
На цій веб-сторінці Ви знайдете ресторани, виробників, переробників та фермерські магазини від кожного регіону. Членство бізнесу чи суб’єкта господарювання в мережі гарантує, що їх продукція походить з регіону. Кулінарні традиції та навички приготування – це саме те, чим варто пишатися.
Отримайте натхнення зі смачних рецептів, що готуються та подаються нашими бізнес-членами з різних куточків Європи. Ласкаво просимо і насолоджуйтесь Вашою їжею!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd