Bizim bölgelerden Tarifler

Diğer arama seçenekleri »

Avrupa Bölgeleri

Tam üye statüsündeki bölgeler

Bölgeler

Lower SilesiaWestpomerania LatgaleBlekingeRivneSkåneLower SilesiaWestpomerania Kujawy i PomorzeLower SilesiaRivneOslofjordLatgaleSkåneGotlandOslofjordLatgalePomorskie VoivodeshipRivneWestpomerania Westpomerania OslofjordLatgaleWestpomerania RivneŚwiętokrzyskie VoivodeshipWielkopolskaRügenLatgaleGotlandSkåneWestpomerania Lower SilesiaVestjyllandSkåneOpolskieSplit-DalmatiaMazoviaRügenLatgaleLatgaleGotlandLatgaleWestpomerania GotlandRivneWestpomerania OslofjordKujawy i PomorzeLatgaleGotlandLower SilesiaGotlandOslofjordLower SilesiaLüneburger HeideŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleLüneburger HeideLatgaleKujawy i PomorzeBornholmLüneburger HeideGotlandSmålandGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipOslofjordWarmia Mazury PowisleRivneThy-MorsGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipRivneŚwiętokrzyskie VoivodeshipSmålandLatgaleThy-MorsWarmia Mazury PowisleLüneburger HeideLüneburger HeideSmålandLatgaleLatgaleSplit-DalmatiaGotlandVestjyllandGotlandWielkopolskaSjaellandMazoviaGotlandWestpomerania Lüneburger HeideOslofjordOpolskiePomorskie VoivodeshipKujawy i PomorzeGotlandOslofjordBornholmKujawy i PomorzeMazoviaRügenLatgaleThy-MorsMazoviaBornholmŚwiętokrzyskie VoivodeshipOpolskieÖlandLüneburger HeideLatgaleMazoviaOpolskieKujawy i PomorzeThy-MorsGotlandOpolskieGotlandBlekingeLatgaleLatgaleWielkopolskaRivneWestpomerania RivneGotlandSjaellandSjaellandSmålandRügenLatgaleRivneMazoviaLatgaleLatgaleVestjyllandVestjyllandRügenSplit-DalmatiaWestpomerania SmålandSplit-DalmatiaMazoviaLüneburger HeideGotlandSkåneŚwiętokrzyskie VoivodeshipOslofjord

Bölgesel Mutfak Kültürü Mirası, tüm Avrupa genelindeki üye bölgelerden oluşan bir ağdır.Ortak amacı yöresel gıda ve mutfak gelenekleri aracılığıyla katılımcı bölgeyi geliştirmektir. Yöresel gıdaların artan üretimi ve kullanımı, küçük çaplı işletmeleri geliştirir. Tüm bunlar turizmi, çevreyi, istihdamı ve sağlığı da ilgilendirir ki bu kısa vadede birçok kişi için iyi bir hayat anlamına gelir.

Bu web sayfasında her bölgeden restoranlar, üreticiler, işleyiciler ve çiftlik ürünleri satan mağazaları bulabilirsiniz. Ağdaki işletmeci üyeler, ürünlerin kökeninin o bölgeye ait olduğunu garanti etmektedir. Mutfak gelenekleri ve becerileri gurur duyulacak bir şeydir.

Avrupa'nın her yerindeki üye işletmeciler tarafından sunulan lezzetli yemek tariflerinden ilham alın. Hoşgeldiniz ve yiyeceklerin keyfini çıkarın!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd