Bizim bölgelerden Tarifler

Diğer arama seçenekleri »

Avrupa Bölgeleri

Tam üye statüsündeki bölgeler

Bölgeler

SmålandLatgaleSkåneWarmia Mazury PowisleŚwiętokrzyskie VoivodeshipKujawy i PomorzeWielkopolskaLüneburger HeideGotlandRügenWestpomerania LatgaleSmålandGotlandRügenWestpomerania SjaellandRivneKujawy i PomorzeLatgaleMazoviaGotlandLatgaleSmålandThy-MorsGotlandLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania OpolskieOslofjordGotlandLüneburger HeideŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaOslofjordRivneBornholmOslofjordWestpomerania OslofjordLatgaleLüneburger HeideSmålandSkåneWestpomerania SkåneLatgaleRügenGotlandSplit-DalmatiaWestpomerania Kujawy i PomorzeBornholmLatgaleOslofjordThy-MorsOpolskieGotlandMazoviaRivneLatgaleLüneburger HeideKujawy i PomorzeOpolskieVestjyllandKujawy i PomorzeVestjyllandMazoviaSkåneMazoviaSmålandLatgaleBornholmGotlandLatgaleLatgaleGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaLatgaleLower SilesiaWarmia Mazury PowisleÖlandWestpomerania GotlandWestpomerania RivneLower SilesiaSplit-DalmatiaRügenWielkopolskaMazoviaŚwiętokrzyskie VoivodeshipSplit-DalmatiaLatgaleRivnePomorskie VoivodeshipVestjyllandGotlandGotlandLower SilesiaLüneburger HeideLatgaleBlekingeSkåneBlekingeThy-MorsLatgaleVestjyllandLatgaleLower SilesiaOpolskieGotlandGotlandLatgaleLatgaleWestpomerania RivneRügenLüneburger HeideMazoviaRivneRivneLatgaleSplit-DalmatiaLatgalePomorskie VoivodeshipOslofjordRivneThy-MorsWestpomerania Lüneburger HeideKujawy i PomorzeŚwiętokrzyskie VoivodeshipŚwiętokrzyskie VoivodeshipMazoviaRivneWielkopolskaWestpomerania GotlandOslofjordSjaellandLüneburger HeideOslofjordSjaellandGotlandOslofjordOpolskieGotland

Bölgesel Mutfak Kültürü Mirası, tüm Avrupa genelindeki üye bölgelerden oluşan bir ağdır.Ortak amacı yöresel gıda ve mutfak gelenekleri aracılığıyla katılımcı bölgeyi geliştirmektir. Yöresel gıdaların artan üretimi ve kullanımı, küçük çaplı işletmeleri geliştirir. Tüm bunlar turizmi, çevreyi, istihdamı ve sağlığı da ilgilendirir ki bu kısa vadede birçok kişi için iyi bir hayat anlamına gelir.

Bu web sayfasında her bölgeden restoranlar, üreticiler, işleyiciler ve çiftlik ürünleri satan mağazaları bulabilirsiniz. Ağdaki işletmeci üyeler, ürünlerin kökeninin o bölgeye ait olduğunu garanti etmektedir. Mutfak gelenekleri ve becerileri gurur duyulacak bir şeydir.

Avrupa'nın her yerindeki üye işletmeciler tarafından sunulan lezzetli yemek tariflerinden ilham alın. Hoşgeldiniz ve yiyeceklerin keyfini çıkarın!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd