Recepty z našich regionů

Další možnosti vyhledávání »

Regiony Evropy

Regiony s řádným členem stavu

Regiony

LatgaleGotlandWestpomerania LatgaleGotlandBornholmRivneLatgaleSjaellandGotlandRivneSkåneLatgalePomorskie VoivodeshipWarmia Mazury PowisleGotlandBornholmGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipSjaellandMazoviaKujawy i PomorzeLower SilesiaBlekingeLower SilesiaWestpomerania Warmia Mazury PowisleGotlandVestjyllandSkåneLower SilesiaLüneburger HeideRivneThy-MorsOpolskieRivneGotlandRügenSmålandGotlandGotlandŚwiętokrzyskie VoivodeshipLüneburger HeideŚwiętokrzyskie VoivodeshipSplit-DalmatiaLatgaleOpolskieRügenSkåneWestpomerania Westpomerania Split-DalmatiaOslofjordKujawy i PomorzeLatgaleWestpomerania Westpomerania Thy-MorsLüneburger HeideVestjyllandŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleThy-MorsOslofjordGotlandWestpomerania Kujawy i PomorzeGotlandRivneWielkopolskaBlekingeWestpomerania GotlandSkåneÖlandLatgaleGotlandOpolskieOpolskieSplit-DalmatiaOslofjordMazoviaLower SilesiaWestpomerania VestjyllandMazoviaMazoviaMazoviaOslofjordKujawy i PomorzeRivnePomorskie VoivodeshipLatgaleLatgaleLatgaleLüneburger HeideSmålandMazoviaThy-MorsRivneRivneKujawy i PomorzeSkåneSjaellandLower SilesiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipOslofjordWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipWielkopolskaSmålandSmålandOslofjordLatgaleWielkopolskaLüneburger HeideLatgaleSmålandŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania RügenRivneRügenLatgaleLatgaleLower SilesiaLatgaleOslofjordLatgaleOpolskieLatgaleGotlandSplit-DalmatiaMazoviaGotlandOslofjordGotlandVestjyllandLatgaleRügenLatgaleBornholmRivneKujawy i PomorzeLüneburger HeideLüneburger HeideGotlandLatgaleOslofjordLüneburger Heide

Regionální Culinary Heritage je síť s členskými regionech po celé Evropě. Společným cílem je rozvíjet naše regiony prostřednictvím regionálních potravin a kulinářských tradic. Zvýšené využívání a výroba regionální potraviny vyvíjí v malém měřítku podnikání. To vše se týká cestovního ruchu, životního prostředí, zaměstnanosti a zdraví. V krátkých termínech - dobrý život pro mnoho lidí!

Na této webové stránce najdete restaurace, výrobci, zpracovatelé a zemědělských obchody z každého regionu. Obchodní členové v síti zajišťuje, že produkty má svůj původ z regionu. Kulinářské tradice a dovednosti jsou něco, co být hrdý.

Nechte se inspirovat z lahodných receptů sloužil našimi obchodními členy z celé Evropy. Vítejte a užijte si naše jídlo!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd