Recepty z našich regionů

Další možnosti vyhledávání »

Regiony Evropy

Regiony s řádným členem stavu

Regiony

Westpomerania SmålandVestjyllandOpolskieLatgaleSplit-DalmatiaŚwiętokrzyskie VoivodeshipSplit-DalmatiaSmålandRivneLüneburger HeideLatgaleLower SilesiaVestjyllandLüneburger HeideGotlandLower SilesiaSkåneOslofjordOslofjordŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania RügenWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania Lüneburger HeideThy-MorsWestpomerania MazoviaWestpomerania LatgaleLatgaleGotlandGotlandKujawy i PomorzeWielkopolskaOpolskieSjaellandSplit-DalmatiaOpolskieMazoviaSmålandKujawy i PomorzeGotlandLatgaleSmålandWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipRivneLatgaleLüneburger HeideLower SilesiaGotlandGotlandLatgaleWestpomerania GotlandLatgaleOslofjordLüneburger HeideKujawy i PomorzeGotlandRivneRügenGotlandMazoviaLatgaleRivneLatgaleKujawy i PomorzeÖlandWestpomerania SjaellandLatgaleLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaRügenVestjyllandLatgaleOslofjordRivneRügenOslofjordLatgaleBornholmGotlandSkåneOslofjordLüneburger HeideOpolskieGotlandRivneSplit-DalmatiaRivneWestpomerania VestjyllandGotlandWarmia Mazury PowisleGotlandSmålandOslofjordRivneŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandWestpomerania MazoviaThy-MorsOslofjordLatgaleMazoviaLower SilesiaMazoviaŚwiętokrzyskie VoivodeshipPomorskie VoivodeshipWielkopolskaBornholmRivneLower SilesiaGotlandOslofjordSjaellandKujawy i PomorzeLatgaleLatgaleKujawy i PomorzeLatgaleThy-MorsMazoviaGotlandGotlandLüneburger HeideSkåneLatgaleLatgaleRivneLüneburger HeidePomorskie VoivodeshipBlekingeWarmia Mazury PowisleWielkopolskaSkåneThy-MorsRügenLatgaleOpolskieBlekingeBornholmSkåne

Regionální Culinary Heritage je síť s členskými regionech po celé Evropě. Společným cílem je rozvíjet naše regiony prostřednictvím regionálních potravin a kulinářských tradic. Zvýšené využívání a výroba regionální potraviny vyvíjí v malém měřítku podnikání. To vše se týká cestovního ruchu, životního prostředí, zaměstnanosti a zdraví. V krátkých termínech - dobrý život pro mnoho lidí!

Na této webové stránce najdete restaurace, výrobci, zpracovatelé a zemědělských obchody z každého regionu. Obchodní členové v síti zajišťuje, že produkty má svůj původ z regionu. Kulinářské tradice a dovednosti jsou něco, co být hrdý.

Nechte se inspirovat z lahodných receptů sloužil našimi obchodními členy z celé Evropy. Vítejte a užijte si naše jídlo!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd