Przepisy z naszych regionów

Inne opcje wyszukiwania »

Regiony Europy

Regiony z pełnym statusem członkowskim

Regiony

WielkopolskaVestjyllandGotlandSkåneVestjyllandOpolskieOslofjordLower SilesiaLatgaleBlekingeKujawy i PomorzeKujawy i PomorzeSkåneSplit-DalmatiaSjaellandSmålandLüneburger HeidePomorskie VoivodeshipŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleWielkopolskaWestpomerania OslofjordLüneburger HeideLower SilesiaGotlandSjaellandGotlandOslofjordSmålandOpolskieRügenŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleSmålandRügenLatgaleOslofjordŚwiętokrzyskie VoivodeshipBornholmRügenLatgaleMazoviaWestpomerania Lüneburger HeideVestjyllandLatgaleSmålandMazoviaOslofjordLatgaleLatgaleRivneWestpomerania WielkopolskaKujawy i PomorzeSmålandLatgaleLüneburger HeideRügenRügenGotlandSplit-DalmatiaOpolskieŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaGotlandGotlandMazoviaRivneLatgaleRivneGotlandLatgaleWestpomerania GotlandLatgaleThy-MorsLatgaleRivneWarmia Mazury PowisleOslofjordGotlandVestjyllandBornholmLower SilesiaGotlandSplit-DalmatiaLower SilesiaGotlandThy-MorsSkåneLower SilesiaMazoviaGotlandWarmia Mazury PowisleSplit-DalmatiaMazoviaKujawy i PomorzeŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania GotlandOslofjordPomorskie VoivodeshipBlekingeLüneburger HeideKujawy i PomorzeLatgaleLüneburger HeideOslofjordWestpomerania Westpomerania LatgaleRivneRivneThy-MorsBornholmSkåneGotlandGotlandGotlandWestpomerania Kujawy i PomorzeOpolskieLüneburger HeideThy-MorsOslofjordRivneSkåneLüneburger HeideLatgaleMazoviaRivneLatgaleLatgaleWestpomerania SjaellandLatgaleLatgaleÖlandGotlandRivneOpolskieWestpomerania MazoviaRivneŚwiętokrzyskie VoivodeshipWestpomerania

Regionalne Dziedzictwo Kulinarne jest siecią, której członkami są regiony z całej Europy. Wspólnym celem jest rozwój regionów poprzez regionalną żywność i tradycje kulinarne. Zwiększone wykorzystanie i produkcja żywności regionalnej generuje rozwój małych firm. Wszystko to ma wpływ na turystykę, ochronę środowiska, zatrudnienie i zdrowie. W bardzo krótkim czasie - dobre życie dla wielu ludzi!

Na tej stronie znajdą Państwo restauracje, producentów, przetwórców i sklepy farmerskie z każdego regionu. Członkowie sieci gwarantują, że produkty pochodzą z regionu.
Tradycje kulinarne i umiejętności są powodem do dumy.
Zainspiruj się wspaniałymi przepisami członków sieci z całej Europy. Witamy i zapraszamy do smakowania naszych specjałów!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd