Przepisy z naszych regionów

Inne opcje wyszukiwania »

Regiony Europy

Regiony z pełnym statusem członkowskim

Regiony

SmålandVestjyllandLatgaleÖlandRivneMazoviaThy-MorsOslofjordGotlandLower SilesiaLatgaleSplit-DalmatiaGotlandLatgaleSmålandLüneburger HeideRügenLüneburger HeideOslofjordOpolskieVestjyllandLower SilesiaLower SilesiaVestjyllandThy-MorsBornholmSjaellandThy-MorsRivneOslofjordLüneburger HeideSplit-DalmatiaRügenWestpomerania LatgaleWielkopolskaGotlandMazoviaLatgaleLower SilesiaSkåneRivneWestpomerania BlekingeKujawy i PomorzeLatgaleGotlandGotlandLatgaleGotlandKujawy i PomorzeGotlandLüneburger HeideŚwiętokrzyskie VoivodeshipLower SilesiaPomorskie VoivodeshipWestpomerania GotlandSmålandRivneOslofjordRivneGotlandLatgaleOpolskieLatgaleLatgaleGotlandGotlandGotlandOslofjordSkåneSkåneLüneburger HeideMazoviaRügenSjaellandŚwiętokrzyskie VoivodeshipKujawy i PomorzeLatgaleLatgaleRügenWestpomerania SkånePomorskie VoivodeshipWestpomerania OpolskieLatgaleGotlandLatgaleBornholmWestpomerania OslofjordLatgaleBlekingeOpolskieOslofjordMazoviaKujawy i PomorzeSplit-DalmatiaOpolskieRivneSkåneLatgaleRivneŚwiętokrzyskie VoivodeshipGotlandWestpomerania Świętokrzyskie VoivodeshipLatgaleRivneLüneburger HeideMazoviaRivneLatgaleŚwiętokrzyskie VoivodeshipLatgaleThy-MorsWestpomerania OslofjordSplit-DalmatiaLatgaleMazoviaRügenLower SilesiaWarmia Mazury PowisleŚwiętokrzyskie VoivodeshipSjaellandGotlandWestpomerania RivneSmålandVestjyllandMazoviaKujawy i PomorzeWestpomerania LatgaleSmålandŚwiętokrzyskie VoivodeshipLüneburger HeideWarmia Mazury PowisleLüneburger HeideGotlandGotlandWielkopolskaOslofjordWestpomerania BornholmWielkopolskaKujawy i Pomorze

Regionalne Dziedzictwo Kulinarne jest siecią, której członkami są regiony z całej Europy. Wspólnym celem jest rozwój regionów poprzez regionalną żywność i tradycje kulinarne. Zwiększone wykorzystanie i produkcja żywności regionalnej generuje rozwój małych firm. Wszystko to ma wpływ na turystykę, ochronę środowiska, zatrudnienie i zdrowie. W bardzo krótkim czasie - dobre życie dla wielu ludzi!

Na tej stronie znajdą Państwo restauracje, producentów, przetwórców i sklepy farmerskie z każdego regionu. Członkowie sieci gwarantują, że produkty pochodzą z regionu.
Tradycje kulinarne i umiejętności są powodem do dumy.
Zainspiruj się wspaniałymi przepisami członków sieci z całej Europy. Witamy i zapraszamy do smakowania naszych specjałów!

Webproduction 2003-2014 Jonas Lindqvist, IT-Syd