Öland - visiems skoniams!

Öland yra mažiausias Švedijos provincija ir labai įvairus one.Here yra akmuo pakrantėje, kranto, lapuočių miško ir, žinoma, puiki alvarai įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Žemės ūkis yra vienas iš Oland du pagrindiniai pramonės šakose. Turizmo yra iš kitos pusės. Mažų maisto gamyba auga ir dabar yra tiek ūkio pieninės ir ūkio parduotuvės, siūlančios vietos produktų, tokių kaip pienas, jautiena, bulvėmis, vištiena, aviena, svogūnai, braškės, šparagai ir pupelių. Viskas čia gaminamas buvo paveikta kalkių turtingas dirvožemio ir gyvuliams ganyti ant kalkakmenio dirvožemio. Mūsų restoranai naudojate daugiausia vietinės produkcijos ir todėl siūlo skonio patirtį viršija įprastines.

Kulinarijos patirtis, kaimo idilė ir didžioji smėlėti paplūdimiai, tarp kurių yra kultūros vertybių, kur ir kada jūs esate Öland kraštovaizdį. Yra kažkas visiems pojūčiams.

Vasaros pramogų yra plačiai žinomas kaip rudens derliaus šventė. Per metus Öland auka renginys Velykų šventės Öland daigai, menų raundo Šeštinės, Kalėdų rinkose ir daug daugiau.

Sveiki atvykę į Elando - saulė ir vėjas, o visiems skoniams sala

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23