Småland

Smolandas yra provincija pilnas kulinarijos patirtimi. Jūs rasite daug mažų įmonių, kurios per savo restoranų, parduotuvių ir ūkių, tarnauti, parduoti ir gaminti patiekalus iš jų vietovėje skaičių. Jie didžiuojasi savo kulinariniu paveldu ir nustatyti lentelę tarnauti savo svečius. Ar norėtumėte paragauti bulvių blynas, keptas ropių, filė Starkis, pašteto lydekos, marinuoti Baltijos silkė, lašiša desertas, virtos vėžiai, ruginę duoną, rupiai-žemės rūkyta dešra, kepenų pudingas, bulvių dešra, džiovintos sūdytos vadovavo avienos, kadagio uogų gėrimas, žargonas uogų uogiene, ūkininkai susukti bandelė, BEESTING pudingas ir garsaus Småland sūrio pyragas? Pradedantiesiems!

Prieš daugelį amžių Smolandas buvo keletas kartų neprieinama ir nepriklausomas regionas ant tarp Danijos ir Švedijos sienos. Tai provincija pilnas su kontrastu ir įvairus kraštovaizdis. Rasite tiek derlingų kraštovaizdžius, kaip pakrančių regionų visame senamiestyje Kalmaras ir akmenuota pagrindo, nes ant Highlands rytus nuo ežero Vättern. Bet jūs taip pat rasite didelius miškus, didžioji pelkės ir daugelio ežerų ir upelių.

Iš Småland gyventojai turėjo būti sumanus, kad būtų galima pasinaudoti prigimties savo sandėliukas. Pagalbinės medžiagos ir pirminės produkcijos, kad jie paima miškuose ir laukuose, per auginimo arba veisimo, medžioklės ar žvejybos, paliko savo ženklą ant kulinarijos tradicijas Småland. Senieji patikimi receptai yra dar ir dažnai naudojamas, tačiau taip pat yra naujų patiekalų, remiantis tikrai pagamintų ingredientų iš Småland daug.

Rasite mūsų Broschüre "Småländska Smaker" (skoniai Småland) prie turizmo informacijos centruose Småland ir mūsų narių bendrovėms. Sveiki atvykę į Småland provincijoje, Švedijos pietryčiuose.

Sekite mus Facebook'e, regioninės Matkultur Småland!

Regional Information
Area sq.km: 29,330
Population: 735,370 (2014)
Member since: 1999
Recipes: 11
Business members: 51
Facebook