Kulinarinis paveldas Oslofjord - Jūsų gidas į vietinį maistą

Østfold, Vestfold ir Akershus apskritys supa Norvegijos sostinė Oslas, formuojant regioną, kuris suteikia didelę įvairovę sąlygomis patirti gamtos, taip pat vietos menai, kultūrą ir maistą. Rasite ramią miškus sportui ir poilsiui, taip pat - ežerų, pilnus žuvies, žydi žemės ūkio plotus, ir pakrantėje driekiasi iš Švedijos visą kelią iki Oslofjord į sostinę. Visi šie gamtos ištekliai yra tai, ką mes vadiname "Mūsų turtingas ir natūralių vietinių sandėliukas".

Atstumas trumpas iš ramioje kaimų ir kaimo gyvas miestuose. Visų šių miestų - ir regione, kaip visuma rasite įmones, kur patiekiama: vietinės produkcijos ir regionų ypatumus, taip pat informaciją apie vietos įžymybes, muziejų, veiklą ir kultūrą.

Mes padarėme tai lengva tiems, kurie nori mėgautis maistu iš mūsų regiono. Tinklo apygardos Matkultur - kai apie 80 restoranai, kavinės, viešbučiai, ūkio parduotuvės, gamintojai ir dirbti kartu, siekdamos skatinti ir tarnauti vietinę produkciją. Regioninė Matkultur yra Europos koncepcija - sudaro 43 regionai, kur visi regionai dalijasi tą patį siekį suteikti lankytojams jų regioninius produktų ir maisto specialybių. Visi nariai visose šalyse pasidalinti logotipą, kuris garantuoja kokybę ir veda kelią. Saugokitės Šefo Baltoji Hat; Mūsų tarptautinė logotipas - tai užtikrina didelį maisto patirtį.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram