Skåne - rojus skonio!

Lankytojams su geru maistu ir atradimo džiaugsmą širdyje Scanian kraštovaizdis yra nuolatinis įkvėpimo šaltinis. "Scania" siūlo platų lygumas, Rolling laukus rapsų, pilalléer, mylių balto smėlio paplūdimiai ir dvarai kraštovaizdžio, bet ir giliai miškai ir stačios uolos. Maisto kultūrą Scanian suformavo Skåne geografinių sąlygų. Atstumas iki jūros iš trijų pusių, švelnus klimatas, palankaus dirvožemio ir trumpais atstumais tarp vidaus ir pakrantės sukūrė aukštos kokybės produktų iš grūdų ir daržovių laukų, sodų, gyvulių ir pakrantės žvejybos sąlygas. Tai nenuostabu, kad Skåne tapo tiek gastronomijos ir maisto technologijų centras.

Skåne maistas visada buvo svarbi gyvenimo dalis. Visur kraštovaizdžio yra karčemos, smuklės ir žemės ūkio produktų parduotuvių, liudijančios, kad šios tradicijos. Čia lankytojai susiduria su tradiciniais patiekalais, Rūkyta silkė, Custard, žąsų, rūkyta ar kepta ungurių. Čia yra geros mėsos patiekalai iš kiaulienos, jautienos, ėrienos, elnienos ir paukščių. Maisto kultūrą Scanian nuolat vystosi per naujai sukurtų patiekalų tradicijos, remiantis regioninių produktų. Kulinarinę kelionę per Skåne silkių stalo yra būtina, čia yra veislės, kuri turi būti išbandyta. Aplink pakrantės yra daug rūkyklų, kur jūs galite mėgautis skaniai rūkytos žuvys, gal tikrai geras Scanian ruginė duona.

Skanes kraštovaizdžio žuvis yra ungurys, kuris gali būti paruoštos įvairiais būdais. Jie žvejojo \u200b\u200bkartu spalio - lapkričio pakrančių ir tada organizuoti ungurių šventes su daugybe skirtingų preparatų. Ålabodarna kartu Hanöbay, mylių smėlio paplūdimiai yra gerai verta aplankyti. Arba aplankyti obuolių sode gegužės, kai jis yra savo gražiausių, kai visos obelys žydi arba rugsėjį, kai medžiai yra sunkūs gražių vaisių.

Viskas yra įmanoma - tik žingsnis į sodą ir mėgautis svetingumą!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 67
Business members: 70
Homepage Facebook 
© Copyright 1995-2018 European Network of Regional Culinary Heritage  |  Disclaimer  |  Cookies & Privacy Policy
Webproduction 2003-2018 Jonas Lindqvist, IT-Syd