Skåne - rojus skonio!

Scanian kraštovaizdis yra nuolatinis lankytojų įkvėpimo šaltinis su širdimi geram maistui ir atradimų džiaugsmui. "Scania" siūlo daugybę lygumų, rapsų sėjamųjų laukų, pilalerių, baltų smėlio paplūdimių ir pilių peizažų mylių ir mylių, taip pat gilius miškus ir stačius uolos. "Scanian" maisto kultūrą formavo "Skåne" geografinės sąlygos. Trys pusės jūra, silpnas klimatas, palankus dirvožemis ir trumpi atstumai tarp vidaus ir pakrančių sukūrė sąlygas aukštos kokybės produktams iš javų ir daržovių, sodų, gyvulių ir pakrančių žvejybos. Nenuostabu, kad Skåne tapo gastronomijos ir maisto technologijų centru.

Skane maistas visada buvo svarbi gyvenimo dalis. Visur kraštovaizdyje yra užeigos, tavernos ir ūkio parduotuvės, liudijantys šią tradiciją. Čia lankytojai susiduria su tradiciniais ryklių, garstyčių, žąsų, rūkytų arba keptų ungurių patiekalais. Čia yra geri mėsos patiekalai iš kiaulienos, jautienos, ėrienos, elnio ir paukščių. "Scanian" maisto kultūra nuolat vystosi naujai sukurtais tradiciniais patiekalais, paremtais regioniniais produktais. Kulinarinė kelionė per Skåne silkių stalą yra privaloma, čia yra veislė, kurią reikia išbandyti. Aplink pakrantę yra daugybė kūrybinių patalpų, kur galėsite mėgautis gardžia rūkyta žuvimi, o gal ir tikrai gera Scanian ruginė duona.

Skånes kraštovaizdžio žuvis yra unguris, kurį galima paruošti įvairiais būdais. Spalis-lapkritis jie žvejojo \u200b\u200bpakrantėse, o tada organizavo rudenį su daugybe įvairių preparatų. Alabodarna palei Hanöbay, smėlio paplūdimių mylios yra vertos aplankyti. Gegužės mėnesį apsilankykite obuolių soduose, kai jis bus gražiausiausias, kai visi obelys žydės arba rugsėjį, kai medžiai bus sunkūs su puikiais vaisiais.

Viskas yra įmanoma - tiesiog įeiti į sodą ir mėgautis svetingumu!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 66
Business members: 78
Homepage Facebook