Opolės vaivadija - modernus, draugiškas, gerai organizuota

Opolės vaivadija yra pietvakarių Lenkijoje, ribojasi su Čekija ir keturiuose Lenkijos provincijų Žemutinės Silezijos, Wielkopolska, Lodzės ir Silezijos. Patogi vieta ant pagrindinių tranzito maršrutų geležinkelių, kelių ir vidaus vandenų Odra upės yra svarbus turtas regione.

Jis pasižymi Pietų Lenkijos svarbiausią masinio tranzito maršrutas - nuo A4 greitkelio, ragana yra transeuropinio Berlynas dalis - Kijevas transporto koridorius. Į pietus, Opolės vaivadija dalijasi šešis sienos kirtimo su Čekija. Tarptautinis rytų-vakarų geležinkelio maršrutas eina per regione. Maršrutas planuojama įtraukti į transeuropinio geležinkelio tinklo, taip suteikiant tvirtą pagrindą tvariam ir dinamiškam vystymuisi Opolės vaivadijos.

Opolė regionas yra lenkų, vokiečių, Silezijos ir Čekijos kultūrų ir tradicijų kryžkelė. Tai melting pot kultūrų padėjo sukurti tolerancijos ir supratimo visuomenėje. Ir iš tiesų, kai administracinė reforma Lenkijoje 1998 metais buvo kabo ant plauko, iš Opolės žemės piliečiai išreiškė savo ryžtą ir stiprius ryšius su regionu ir gavo savo kelią - turėti savo vaivadija.
Maršalas biuras Opolės vaivadija buvo pirmoji šalyje gauti Kokybės vadybos sistema ISO 9001 sertifikatas.

Turizmas atrakcionai
Regionas turi puikią atmosferą ir gamtos turtą ir siūlo veiklos lauke pasirinkimą. Ir vasarą žiemos lauko poilsio ir nuotykių galimybės yra kai kurie iš geriausių rasite visame regione, kuriam būdingas įvairus topografija (Silezijos aukštumos, Silezijos žemuma ir iš Sudetų Pogórza dalis, Oderio slėnio).
Didelė dalis teritorijos dengia miškai su keturiais gamtos parkų, daug saugomų gamtinių teritorijų ir biosferos rezervatų. Niemodlin Woods Stobrawa Woods Lubliniec ir Racibórz Miškai yra vienas didžiausių miškų regione.
Keliautojams ir dviratininkai gali įvertinti nuotykius palei Šv Onos Hill takais arba Opava kalnai (netoli Čekijos sienos supa). Daugelis šiuolaikinių poilsio kurortų su naujausiais SPA valymo įrenginių (baseinai, klasikinis masažas, sūkurinė vonia ir tt) buvo pastatyta pastaraisiais metais Moszczanka, Pokrzywna, Jarnołtówek. Atsižvelgiant į Akmuo Silezijos kaime galima rasti pirmąjį sanatorija šalyje pasiūlyti Kneipp terapija.
Mėgėjai plaukimo, degintis ir vandens sporto galite mėgautis savo laisvalaikį ne regiono užtvankų ežerų Turawa šalia Opolės ar Nysa ežero ir Otmuchów ežero ties Opava kalnai kojų.

Opolė Silezijos gausu vietų istorinės ir archeologinės svarbos, su savo senovės paminklų skirtingų istorinių epochų - nuo gotikos stiliaus pastiprintus pilių, dvarų baroko iki mažų 19 amžiaus dvarų. Tarp daug aplankytų pastatų gerokai meno ir architektūros objektai yra iš Kapšelis pilis, 19-ojo amžiaus dvare Kopice griuvėsiai, Silezijos Piast dinastijos pilis krantas ir Vėlyvojo baroko dvaras Akmuo Silezijos.

Kai lankotės Opolės regione, niekas negali padėti, bet apsilankyti Krasiejów yra vienas iš OZIMEK Gmina vietovėje, kurioje vienas iš pasaulio scenose didžiausių Paleontologinės atradimų buvo padaryta neseniai. Gerai išsilaikęs rinkinys fosilijos iš triaso roplių rasti čia datuojamas maždaug prieš 225 mln metų. Planuojama įsteigti muziejus ir turizmo svetainėje pareikšti vilties kibirkštį turistų atgimimo regione. 2005 sausio paroda pavadinta "Pasivaikščiojimas su Dinosaur" buvo atidaryta buvusios pradinės mokyklos.

Ekonomika
Opolė Žemė išsiskiria nacionaliniu dėl savo didelio ekonomikos ir investicijų potencialą ir greitai norma nuosavybės transformacijų. Pramonė pasižymi vienodą paskirstymo visoje vaivadijoje ir diversifikuotą struktūrą. 2004 metų pabaigoje buvo daugiau nei 90.000 įmonių, veikiančių čia, tarp jų ir kai kurių aštuoniasdešimt tūkstančių privačios. Statybos ir statybos pramonė, elektrinė mašina ir metalo pramonė, chemijos pramonė, kuro ir energijos pramonė, trąšų pramonė, baldų pramonė, lengvoji ir maisto pramonė dominuoja pramonės šakų. Koksas, cemento, kalkių, azoto trąšos, virškinimo riebalai ir aliejai, sunkvežimiai, traktoriai ir staklės metalo plastiko darbo paskyrą dominuojančia akciją country's gamybos ir užimtumo.


Vaivadija teikia pirmenybę kai kurių galimų ateities investicinių projektų srityse, būtent į Europos transporto koridoriaus vietovių plėtros (ir aplink A4 greitkelio, buvęs oro uosto Skarbimierz), šios iš Walbrzych Specialiosios ekonominės zonos "Investuok parkas "Nysa, Strzelce Opolės ekonominės erdvės, aukštos - technologijų srityje, kuri yra panaši į Silicio slėnyje, kuris vadinamas" Jackowa slėnis "į Kędzierzyn-Koźle ar kluczborskiej ekonominėje zonoje paminėti tuos, kurie labiausiai neįvykdyti.

Švietimas, mokslas ir kultūra
Opolės vaivadija siūlo švietimo galimybes ir specialybių įvairovė. Regiono šešių aukštojo mokslo institucijos (įskaitant profesinio tie) teikti reikiamą mokslinių tyrimų infrastruktūrą. Mažeikiai Miestas yra regiono didžiausių akademinių centras, namų Opolės universiteto technikos universiteto Opolė, Valstybinio medicinos profesinėje mokykloje ir Vadybos ir administravimo mokykla, su daugiau nei 31.000 universitetų studentams. Dvi kitos aukštojo mokslo institucijos regione yra valstybinis technikos mokykla Nysa ir Humanitarinių mokslų mokykla ir pedagogikos krantas. Be to, daugelis palydovinės filialai šalies universitetuose buvo įkurta kitų miestų regione.

Mokslinių tyrimų potencialas Opolės vaivadijos pildo keturių mokslinių tyrimų infrastruktūra (instituto mineralinių statybinių medžiagų ", Blachownia" institutas Sunkusis organinės sintezės ir Kędzierzyn, Lenkijos mokslų akademija - institutas aplinkosaugos technologijų) su Silezijos instituto kaip pagrindinis centras, ir Opolski parkas Technologiczny (Opolė Aukštos - Technika parkas).
Tarp ryškiausių kultūros įstaigų mieste yra Józef Elsner Opolė filharmonijos (kad koncertavo apie Briuselio Grand Place pažymėti Lenkijos įstojimo į ES, ir padarė didelę koncertinį turą Kinijoje 2004-2005) Jan Kochanowski teatras (kad kiekvienais metais šeimininkai "Lenkijos Classic teatro akistatos"), arba Alojzy Smolka teatras Lėlių ir aktorius Opolės (Nacionalinė šventė lėlių teatrų). Ir paskutinis, bet ne mažiau Opolė Tūkstantmečio amfiteatras, talpinimas metinę festivalis Nacionalinis Lenkijos dainą.

Daugelis "out-of regionas sostinė periodinių kultūros renginius organizuoja: Muzika šventė žydintys Azalija (pilis Kapšelis), festivalis anglų Song ir tarptautinės Poeto invazija Silezijos Piast dinastijos pilis krantas" Gaude Mater "Polonia" atminimui Vincentas de Kielcza "arba Tarptautinės perkusijos festivalis.


Daugiau informacijos galima gauti iš Opolės vaivadijos svetainėje: www.umwo.opole.pl

Regional Information
Area sq.km: 9,412
Population: 991,161
Member since: 2008
Recipes: 26
Business members: 56
Facebook