Bornholmas

Bornholmo tarmės, vienas sako, kad maisto skonis "dainuoja". Valgio, pavadintą "regioninio kulinarinio paveldo" mes siekiame, kad jis taptų "skonio, kaip ir paukščiai dainuoja". Jei jis to nepadaro, bent jau mes žinome, kur užregistruoti skundą, kurie taip pat užtikrina nuolatinį kokybės gerinimą. Kiekvienas gali tarnauti kepsnys, tačiau tik nedaugelis turi kokią nors idėją, iš kur jis ateina, arba kokiomis sąlygomis gyvūnas gyveno.

Kiekvienas, kuris kada nors ištirti Bornholmo peizažai ar Baltijos jūros jachtų Eldorado žino iš asmeninės patirties, kad gyvūnai ir augalai, kaip ir žmonių, kurie gyvena iš Bornholmas į gyvename gražiausių apylinkėse įsivaizduoti.

Regioninio kulinarinio paveldo Bornholmas taip taką nuo lėkštės iki kilmės. Duona gali būti kepama naudojant miltus nuo Bornholmo Valsemølle ir Mill įsigijo grūdus iš Frennegård Farm. Ėriukų kotletas gali ateiti iš vietinio mėsininko, kuris savo ruožtu įkėlė ėriuką iš bandos avių ganymui uolėtas žemės Bornholmo.
Salotos ir Hamburgas petražolės gali būti organiškai iškeltas adresu Grennesminde.
Arba jūrinė plekšnė gali būti sužvejota, kad rytą vietos žvejys, kuris, nepaisant jo pensininko gyvenimo, vis dar aktyvus ir meta savo tinklus į Baltijos jūroje ties Gudhjem kiekvieną dieną.

Regionų kulinarinio paveldo tapatybę, pirmiausia ir svarbiausia yra maistas. Mes žinome, iš kur jis ateina, ir kuris "turėjo savo rankas ant jo", taip sakant!

Gera istorija apie tokios produkcijos kilmės, skirtos valgiui naują dimensiją. Jūs gaunate kulinarijos patirtį, kad yra šiek tiek neįprasta! Ir atminkite, kad šokoladas buvo desertui rankų darbo Sandvig. Aplankykite parduotuvė save pamatyti, kaip!

Gero apetito!

Kulinarinio paveldo Bornholmas

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58