Wielkopolski

Didžioji Lenkija yra vienas didžiausių Lenkijos regionų. Plotas yra 29 826 km2, tai sudaro 9,5% viso Lenkijos ploto.
Provincija susideda iš 35 rajonų.

Pagrindinis šalies administracinis vienetas yra bendruomenė. Regione yra 226 bendruomenių. Abiejuose rajonuose ir bendruomenėse teritorija, gyventojai ir ekonominis potencialas labai skiriasi.
Didžiausias provincijos miestas yra jo sostinė - Poznanėje gyvena 580 tūkstančių gyventojų (Lenkijos penktasis didžiausias miestas pagal gyventojų skaičių).

Wielkopolskiego provincijos ekonomika yra struktūriškai subalansuota ir išsivysčiusi, ir kaip regionas, kurį jis veda daugelyje Lenkijos ekonominės veiklos sričių. Prekybos ir finansinių paslaugų sektorius vystosi dinamiškai. Regioninei ekonomikai būdinga subregionų raidos įvairinimas. Tai yra natūralios įvairių Wielkopolskiego dalių atsiradimo rezultatas.

Svarbiausios šio regiono ekonominės savybės:
- Poznanė, esanti regiono centre, kartu su apylinkėmis yra svarbus augimo taškas visose ekonomikos srityse, tai yra sritis, kurioje vyrauja gamybos ir paslaugų pramonė, verslas, aukštojo mokslo įstaiga, mokslo, mokslinių tyrimų ir projektavimo padaliniai. koncentruota
- regiono centrinės ir pietinės sritys, kartu su Poznanės žemės ūkio paskirties žeme, yra labai produktyvūs ir aprūpina maistu Wielkopolska ir kitiems regionams, taip pat išsivysčiusiai pramonei, ypač maisto perdirbimui,
- rytinė provincijos zona yra kuro ir energijos komplekso bazė, taip pat metalurgija,
- Šiaurės provincijos plotas, kuriame daugiausia mišku auginama medienos apdirbimo pramonė.

Wielkopolska yra ideali vieta tiems, kurie nori praleisti laiką savo vietose. Regionas turi platų įvairių turizmo rūšių spektrą. Didžiulis natūralus kraštovaizdis - Wielkopolska - įvairus kraštovaizdis, ežerai ir upių slėniai, miškai, nacionaliniai ir vietiniai parkai, gamtos draustiniai ir gamtos paminklai. Istoriniai artefaktai, daugybė architektūros paminklų, muziejai ir memorialiniai kambariai.
Šiaurinėje ir vakarinėje regiono dalyje dominuoja gamta: kraštovaizdis su didesniu ezerų skaičiumi, didesniais miško kompleksais ir įvairia žemės struktūra.
Rytinė ir ypač pietinė dalis, kurioje yra mažiau ežerų ir miškų, siūlo daug daugiau istorinių ir meninių vertybių. Taip pat populiarėja žemės ūkio turizmas, turistų gali rasti ramybės, gamtos ir mėgautis vietiniais maisto produktais.

Wielkopolska regiono valdyba remia aukštos kokybės tradicinių maisto produktų gamybą, dalyvaudama tarptautinėse parodose, skatinant vietos savaitgalių rinkas, platinant tradicinių produktų katalogą, mokymus ir seminarus.

Kulinarijos paveldo tinklas Wielkopolska dabar turi 131 narį.

Regional Information
Area sq.km: 29,826 
Population: 3,489,210 
Member since: 2008
Recipes: 11
Business members: 125
Homepage Facebook