Świętokrzyskie

Świętokrzyskie vaivadija yra įsikūręs pietryčių Lenkijoje, kirsdami iš svarbiausių komunikacijos takai. Regione, jos pavadinimas, kilmės Świętokrzyskie kalnai (Šventojo Kryžiaus kalnai), banguotos aplink savo kapitalo, Kielce, priklauso didesnio geografinio regiono Mažosios Lenkijos aukštumoje (Wyżyna Małopolska). Jis yra apsuptas pagal Pilica upės vakaruose ir pietuose ir rytuose Vyslos. Buvo išsaugota daug gamtos draustinių ir kraštovaizdžio parkų labiausiai įdomūs ir retų rūšių augalų ir gyvūnų.

Vienas iš seniausių kalnų Swietokrzyskie kalnai Europoje, kuri bus vadinama Raganų sąskrydis tašką savo milžiniško įdomus ir šokiai. Tokių yra liaudies pasakos, bet lieka iš akmens kulto krantinės, maždaug nuo 8-ojo amžiaus, aplink Šventojo Kryžiaus kalno viršūnė, yra pagonių garbinimo įrodymų. Kalnų Świętokrzyskich daug didvyrišką ir tragišką šio krašto praeities pėdsakų galima rasti - praeitį aprašyta viena iš didžiausių žemės sūnų - rašytojo Stefano Zeromskiego.

Ne, vaivadijos świętokrzyskiego meniu galėtų egzistuoti be bulvių, miltinių patiekalų bei miežiai, soros ar grikių kruopos. Kaip mėsos retai atsirado vietos mitybos praeityje, jis buvo sėkmingai pakeistas vaisių, daržovių ir pieno produktų. Atstovas patiekalas mūsų regiono Świętokrzyska zalewajka, rūgščiųjų sriuba, pagamintas iš fermentuoto ruginių miltų ir bulvių rūšis. Regioninės pyragai ir ruginė duona bus patenkinti išrankiausių skonį, taip pat skanus Świętokrzyski ir FALKOWSKI medaus. "KORCZYŃSKA pupelės yra būdingas produktas Ponidzie, o soros, iš kurių soros kruopos yra gaminami, yra tapatinama su zonoje aplink Opatów. Sandomierski žemė yra žinomas dėl obuolių sodų ir pomidorų plantacijų, kaip Szydłów ir jo apylinkėse yra žinomi už jų slyvų. Rytų regiono dalis taikoma su braškių srityse, kur "Buska faworytka" ("Busko mėgstamiausia") yra populiariausias rūšis.

Sparčiai besivystanti tradicinių restoranų ir ūkio turizmo nepamirštama ir neįtikėtinai kulinarijos patirtį. Galite pabandyti dilgėlių sriuba arba rūgštynių sriuba su bulvių kukuliais, ir šiek tiek nagų laistymo namų padarė vyšnių likeris desertui.

Kodėl palaukti? Atvykite į vaivadijos świętokrzyskiego ir pasiduoti nuostabių lankytinų vietų žavesio ir mūsų išskirtinės maisto skonio.

Regional Information
Area sq.km: 11,672 
Population: 1,263,176 
Member since: 2009
Recipes: 52
Business members: 81