Sveiki atvykę į Žemutinės Silezijos!

Žemutinės Silezijos (Lenkijos: Dolny Silezija), įsikūrusi pietvakarinėje Lenkijos, yra šalies septinta didžiausia provincija. Šis regionas apima 19,947 km2 plotą su beveik 3 mln gyventojų. Provincijoje gyvena daugiau nei 169 savivaldybių, sudarančių 26 kaimo apskričių ir 3 miestelių. Vroclavas, kaip Žemutinės Silezijos sostinėje su apie 650 tūkstančių gyventojų, yra ketvirta pagal dydį Lenkijos miestas pagal gyventojų skaičių.

Žemutinės Silezijos vainikuoja lankytinų vietų skaičiaus. Regiono patrauklumą, ypač pabrėžė ir savo gamtos ir kultūros turtingumą, taip pat jo didelį potencialą sveikatos turizmo ir vis populiariausių formų Agro ir ekoturizmo. Pilių Piast dinastijos, cistersų pilių, požeminės pėsčiųjų takai, monumentalios pilys, gamtos draustiniai, roko labirintai, kai iš svarbiausių darbų pramoninės architektūros, didžiausias skaičius kurortų Lenkijoje, daugybė slidinėjimo trasas ir prabangūs viešbučiai - visa tai galima rasti tik Žemutinės Silezijos. Jo audringa istorija prisidėjo prie įvairių kultūrų sintezės ir precedento neturinčio susijungimo stilių ir tradicijų atsiradimą.

Inovacijos, veiksminga ES fondų valdymas, gerai išvystyta infrastruktūra ir dinamiškas ekonomikos augimas - šie bruožai atskirti Žemutinės Silezijos ir padaryti jį patraukli investuotojams. Regiono plėtros iš esmės remiasi savo aukštos kvalifikacijos, išsilavinusių darbuotojų ir veiksnių, kurie visi padeda įgyvendinti naujas verslo įmones, kaip antai technologijų parkų ir specialių pramoninių zonų buvimą numerį.

Mažina Silezijos kultūros kraštovaizdis apima apie 200 regionų ir nacionalines kultūrines institucijas, 700 bibliotekų, 42 muziejų, 19 teatrų ir muzikos įstaigas, 23 meno galerijų ir 36 meno kolegijas ir universitetus. Reguliariai vyksta muzikos ir dramos spektakliai pritraukia lankytojus iš viso pasaulio. Kaip vienas iš svarbiausių Lenkijos kultūros centrų, Žemutinės Silezijos garsėja festivaliuose. Kiekvienas regione metais yra apie trisdešimt regioninių, nacionalinių ir tarptautinių muzikos, teatro ir kino festivaliai.

Maršalo biuras Žemutinės Silezijos vaivadija remia tradicinių, aukštos kokybės regioninių maisto produktų per įvairias skatinimo veiklą gamybą. Tai apima ir holdingo konkursus ir produktų parodas, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse parodose, spausdinimo ir platinimo regioninio ir tradicinių produktų katalogą, taip pat laikydami mokymo seminaruose. Tokie mokymai vyksta seminarai gamintojams, norintiems įregistruoti savo produktus nacionalinėje tradicinių produktų sąrašas ir pagal Europos Sąjungos maisto identifikavimo duomenų bazės (SKVN / SGN / TSG). Šiuo metu Žemutinės Silezijos užregistravo į nacionalinį sąrašą 47 produktų ir vieną produktą į Europos sistemą (SGN - viržių medaus iš Žemutinės Silezijos miškų).

Regional Information
Area sq.km: 19,947 
Population: 2,908,457 
Member since: 2011
Recipes: 19
Business members: 84
Homepage Facebook