Kujavija i Pomeranija

Kas nori ištirti Kujavija ir Pomeranija grožį, jis niekada gailėtis. Regionas gavo visa tai - milžiniški miškai, kerintis ežerų, švarios upės, žinomų mineralinių vandenų kurortai, tradicinių kaimų ir istoriniai pastatai, kurie yra verta pamatyti. Tai yra ideali vieta rekuperacija, Grybavimas, medžioklė, vandens sportas ir jodinėjimas. Jis yra vertingas, kaip jūs galite "touch gothic" ir pamatyti, vieta, kur, puikus astronomas Mikalojus Kopernikas gimė. Taip pat galite sužinoti sau, kaip žmonės gyveno 700 metų prieš Kristų Palikus Torunė, jums bus ne tik gerus prisiminimus su jumis, bet tradicinis imbiero-duona ir slyvų uogienės stiklainis iš Žemutinės Vyslos slėnyje, taip pat.

Bidgoščas, su savo 660 metų istoriją, yra didžiausias miestas regione ir vienas garsiausių savo muzikos apskritimai ir puikiai konservuoti Art Nouveau architektūra. Yra dvi specialybės iš miesto dėl Brda upės puikus muzikos Art Nouveau.

Torunė, miestas, kuris buvo suteiktos miesto teises prieš 800 metų, yra gotikos perlas ir vieta, kur Jūs galite paliesti praeities paslėpti plytų ir akmenų magija. Viduramžių miestas Torunia buvo įtraukta tarp kitų UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo, ir ji yra laikoma viena iš gražiausių ir gerai išsilaikęs viduramžių architektūros kompleksų Lenkijoje.

Chełmno yra miestas, įkurta viduramžiais ir vienas, kad konservuoti viduramžių miesto planą, nustatytą 13-ame amžiuje. Jis vis dar gavo daug gotikos pastatų, tokių kaip bažnyčių, gynybinių sienų, bokštų ir konkretaus gražiausių renesanso ROTUŠĖS.

Ciechocinek, miestas įsikūręs Vyslos upės slėnio, yra vienas iš gražiausių Lenkijos SPA kurortų Lenkijoje. Jo stiprios punktai apima karšto sūrymu indėlius, baigimo bokštai su sūrymu sukuria išskirtinį mikroklimatą, eklektiškas kurortinis miestas architektūra, datuojamas į 19 ir 20 amžių, taip pat puikią atmosferą sodo miesto ruožtu garuose. Jūs galite pailsėti čia ir rūpintis savo sveikata ir grožiu. Miestas siūlo platų viešbučių, spa, reabilitacijos ir gydymo centrais, taip pat restoranų ir kultūrinių centrų.

Biskupin, mažame kaimelyje Pałuki yra garsiausių pasaulio archeologijos rezervas datuojamas Lusation kultūros laikotarpiu. Tyrinėtojų ir daug turistų pritraukė keliasdešimt metų yra gerai išsilaikęs lieka labai pažangių technologinių struktūrų toks pat senas, kaip 2700 metų, kai būdavo gyvenvietė arba, griežtai tariant, miesto-tvirtovės, pelkėtas ežero saloje Biskupin .

Kujavija ir Pomeranija yra daug laukinės gamtos vietų, įskaitant, visų svarbiausia, Bory Tucholskie, antras pagal dydį miško Lenkijoje. Yra tūkstančiai hektarų miškų ir pievų, jokie su švariomis vandenyse ir kvepiantis oras. Daugelyje taškų, Bory Tucholskie konservuoti lieka pirmykščių nepraeinamos miško. Labiausiai brangakmeniai provincija apsaugotas Draustiniai ir parkai.

Gražioje Brodnickie ežerų, galite rasti daugiau nei 100 didelių ežerų, miškų, vaizdingomis kalvomis, švarus oras ir ramybė. Ežeruose gausu lydekos, lynai, unguriai, karšiai, ešeriai, kuojos ir karosai, ir jūs netgi galite rasti karpiai, lydekos ešeriai ir seliavų. Yra dar daug nepramintu kelius ir vietas, kur draugiškieji vietiniai gydyti turistai, nekantriai laukė svečių.

Regional Information
Area sq.km: 17,972 
Population: 2,090,000 
Member since: 2011
Recipes: 22
Business members: 62