Alanija

Alanija yra miestas įsikūręs Viduržemio jūros rytinėje pakrantėje Antalijos įlankos Anatolijos pusiasalyje ir jo istoriją datuojamas senovėje. Pirmoji gyvenvietė Alanya prasideda urvuose ir datuojamas 20.000 metų viršutinio paleolito. Šiandien Alanya už pasaulio paveldo miestų UNESCO su savo tūkstančių metų istoriją kandidatas.
Alanija yra tipiškas Viduržemio jūros klimatas drėgnas drėgnas žiemomis ir karštomis sausomis vasaromis. Vidutinė žiemos temperatūra yra 14 ° C, vidutinė vasaros temperatūra yra 27 ° C. Tačiau miestas yra šalia jūros, už miesto yra Tauro kalnai, kuris yra beveik virš 2000 metrų aukščio. Gamtos gerai saugomi paplūdimiai išplėsti palei pakrantę, o bendra pakrantė Alanya prie Viduržemio jūros yra apie 100 km.
Nors sniego miesto centre yra nepaprastas gamtos įvykis, Tauro kalnai, kur dauguma žmonių iš Alanijos turi kaimo namus, padengtas baltos žiemą. Jautis turi esminę svarbą Alanya žmonių gyvenimą. Ėjimas į ganyklą kalnuose ir praleisti vasaros laiką yra tūkstančio metų ųjų tiurkas tradicija ir vis dar egzistuoja Alanya. Šiandien tiek vietos ir užsienio turistai dažniausiai aplankyti ganyklas.
Alanija visagalis daugybę tarptautinių sporto, pavyzdžiui, Triatlonas, kalnų ciklą, paplūdimio tinklinio ir paplūdimio futbolo. Tam tikra prasme, Alanya kaip alternatyvių sporto Viduržemio jūros regiono sostinėje. Nuo pavasario iki rudens, yra daug tarptautinių sporto veiklos Alanya.
Alanijoje; ekonominis gyvenimas priklauso nuo turizmo ir žemės ūkio. Alanija turi svarbų vaidmenį Turkijos bananų ir citrusinių vaismedžių. Alanija yra viena iš didžiausių ir populiariausių atostogų vietų, kurių bendras skaičius 150.000 lovą Viduržemio jūros.

Istorinės vietos: Alanija tvirtovė, Raudonojo bokšto, laivų statyklos, pistoletas, namas Şarapsa Inn, Kargı Inn, Alara citadelė, Alara Inn

Antikvariniai Miestai: Colybrassus, Hamaxia, Syedra, Leartes, Iotape, Selinus, Nephelis, Adanda-Lamus, Antiocheia Skelbimas Cragum

Paplūdimiai: Kleopatros paplūdimio, Keikubatas paplūdimys, Alara Beach Incekum Beach Avsallar paplūdimys, Turkler ir Payallar Beach Konakli Beach Begonvil ir "Orange" Paplūdimiai, Kestel paplūdimys, Mahmutlar paplūdimys, Kargicak Beach

Urvai: Damlataş urvas, artimosios urvas, urvas piratai, urvas mėgėjai, Fosforlu Urvas

Vietos iškyloms: Dim upelis, Oba upelis, Türbelinas plynaukštė, Sogut plynaukštė, Dereköy plynaukštė

Regional Information
Area sq.km: 1,788
Population: 285,000
Member since: 2014
Recipes: 48
Business members: 18
Homepage Facebook Twitter Instagram