Ēlandes - visām gaumēm!

Öland ir Zviedrijas mazākais province un ļoti daudzveidīgs one.Here ir akmens piekrastē, krasta līnija, lapu koku mežs un, protams, liels Alvar iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Lauksaimniecība ir viena no Ēlandes diviem primārās nozarēs. Tūrisms ir no otras puses. Maza mēroga pārtikas ražošanai pieaug, un tagad ir gan saimniecības piena pārstrādes uzņēmumi un lauku veikali piedāvā vietējos produktus, piemēram, piena, liellopu, kartupeļi, vistas, jēra, sīpoli, zemenes, sparģeļi un pupiņām. Viss šeit ražo ir skārusi kaļķa bagātu augsni un ganību dzīvniekiem kaļķakmens augsnē. Mūsu restorāni izmanto galvenokārt vietējo produkciju un tādējādi piedāvā garšas pieredzi ārpus parastās.

Kulinārijas pieredze, lauku idille un lielākā smilšainās pludmales mijas ar kultūras dārgumiem, kur un kad esat ainavā Ēlandes. Tur ir kaut visām maņām.

Vasaras izklaides ir plaši pazīstams kā rudens ražas svētki. Gada laikā, Öland piedāvā notikums kā Lieldienu svētku Ēlandes kāposti, Mākslas kārtā Debesbraukšanas diena, Ziemassvētku tirgiem un daudz ko citu.

Laipni lūdzam Ēlandes - saule un vējš un sala visām gaumēm

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23