Smolandes

Småland ir province pilna ar kulinārijas pieredzi. Jūs atradīsiet vairākas mazo uzņēmumu, kas ar saviem restorāniem, veikaliem un saimniecībās, kalpo, pārdot un ražot ēdienus no viņu vietējā teritorijā. Viņi ir lepni par savu kulināro mantojumu un galdu, lai kalpotu saviem viesiem. Vai vēlaties nobaudīt kartupeļu pankūku, cepta rāceņi, fileja zandartu, pastēti no līdakas, marinētu reņģes, lašu pudiņu, vārītu vēžiem, rudzu maizi, rupji-zeme kūpināta desa, aknu pudiņš, kartupeļu desas, žāvēta sālītas vadīja aitas, kadiķu ogu dzēriens, Lingo ogu ievārījumu, lauksaimnieki savīti bulciņa, BEESTING pudiņš un slaveno Smolande siera kūka? Starteri!

Pirms daudziem gadsimtiem Småland bija dažas reizes, nepieejami un neatkarīgu reģions uz robežas starp Dāniju un Zviedriju. Tas ir province pilns ar kontrastu un daudzveidīgu ainavu. Jūs atradīsiet gan auglīgas zemes, tāpat kā piekrastes reģionos ap vecpilsētu Kalmar, un akmeņaina pamatojumu, kā uz Highlands austrumiem no ezera Vättern. Bet jūs atradīsiet arī lielu mežu, lielākā purvi un daudzi ezeri un straumes.

Par Småland iedzīvotāji bija jābūt ģeniāls, lai varētu veikt par dabu izmantot pašu pieliekamais. Sastāvdaļas un galvenais ražot ka viņi ir piesaistīti mežiem un laukiem, kultivējot vai pavairošanai, medībās vai zvejā, ir atstājis savas pēdas kulinārijas tradīcijām Småland. Vecie uzticami receptes joprojām un bieži izmanto, bet ir arī daudz jaunu ēdienu, pamatojoties uz faktiski saražoto sastāvdaļu no Småland.

Jūs atradīsiet mūsu broschure "Småländska Smaker" (gaumēm Småland) pie Tūrisma informācijas birojiem Smolande un pie mūsu biedri uzņēmumiem. Laipni lūdzam provincē Småland, dienvidaustrumos no Zviedrijas.

Sekojiet mums Facebook, Reģionālās Matkultur Småland!

Regional Information
Area sq.km: 29,330
Population: 735,370 (2014)
Member since: 1999
Recipes: 11
Business members: 51
Facebook