Kulinārā mantojuma Oslofjord - Jūsu ceļvedis uz vietējo pārtiku

Par Ostfolda, Vestfold un Akershus novados surround Norvēģijas galvaspilsēta Oslo, veidojot reģionu, kas nodrošina lielu dažādību ziņā piedzīvo dabas, kā arī vietējo mākslu, kultūru un pārtiku. Jūs atradīsiet klusos mežu sportam un atpūtai -, kā arī ezerus pilnas zivju, zied lauksaimniecības teritorijas, un piekrasti stiepjas no Zviedrijas visu ceļu līdz Oslofjord uz galvaspilsētu. Visi šie dabas resursi ir tas, ko mēs saucam par "Mūsu bagāto un dabas vietējais pieliekamais".

Attālums ir īss no kluss ciematos un laukos spraigas pilsētām. Visās šajās pilsētās - un reģionā kopumā jūs atradīsiet uzņēmumus apkalpo vietējos produktus un reģionālajām īpatnībām, kā arī informāciju par vietējiem apskates objektiem, muzejiem, darbībām un kultūru.

Mēs esam panākuši to viegli ikvienam, kas vēlas baudīt ēdienus no mūsu reģiona. Tīkls Reģionālais Matkultur - kur ap 80 restorāni, kafejnīcas, viesnīcas, lauku veikali un ražotāji kopīgi strādāt, lai veicinātu un apkalpot vietējos produktus. Reģionālā Matkultur ir Eiropas koncepcija - ietver 43 reģionus, kur visi reģioni ir vienādas ambīcijas nodrošināt apmeklētājus ar saviem reģionālajiem ražot un pārtikas specialitātēs. Visi dalībnieki visās valstīs dalīties logo, kas garantē kvalitāti un gidi ceļu. Uzmanies no šefpavāra White Hat; Mūsu starptautiskā logo - tas nodrošina lielisku pārtikas pieredzi.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram