Skåne - ar garšu paradīze!

Skanijas ainava ir pastāvīgs apmeklētāju iedvesmas avots, kas rūpējas par labu pārtiku un atklāsmes prieks. Scania piedāvā plašas līdzenumus, rapšu sēklas, pilallerus, balto smilšu pludmales un pilskalnu jūdzes un jūdzes, kā arī dziļi meži un stāvas klintis. Skanijas pārtikas kultūru veidoja Skåne ģeogrāfiskie apstākļi. Tuvums jūrai no trijām pusēm, maigais klimats, labvēlīga augsne un nelielie attālumi starp iekšzemi un piekrasti ir radījuši apstākļus kvalitatīviem produktiem no graudaugu un dārzeņu laukiem, augļu dārziem, mājlopiem un piekrastes zvejai. Nav brīnums, ka Skåne ir kļuvusi par gastronomijas un pārtikas tehnoloģiju centru.

Pārtika Skåne vienmēr ir bijusi nozīmīga dzīves sastāvdaļa. Visur, kas atrodas ainavā, ir krodziņi, krodziņi un lauku saimniecības, kas liecina par šo tradīciju. Šeit apmeklētāji sastopas ar tradicionālajiem ēdieniem, kas kūpina siļķes, sinepju, zosu, kūpinātu vai ceptu zušu. Šeit ir labie gaļas ēdieni no cūkgaļas, liellopa gaļas, jēra gaļas, stādiem un mājputniem. "Scanian" pārtikas kultūra pastāvīgi attīstās, izmantojot jaunizveidotus tradicionālos ēdienus, kuru pamatā ir reģionālie produkti. Kulinārijas brauciens caur Skåne siļķu galdu ir obligāta, šeit ir šķirne, kas jāpārbauda. Apkārt krastam ir daudz kurtuves, kur varat izbaudīt visgaršīgākās kūpinātās zivis, iespējams, patiešām labu Scanian rudzu maizi.

Skånes ainavas zivis ir zutis, ko var sagatavot daudzos dažādos veidos. Oktobrī - novembrī viņi zvejo gar krastiem un tad organizē zušu svētkus ar daudziem dažādiem preparātiem. Ålabodarna gar Hanöbay, jūdzes no smilšainajām pludmalēm ir vērts apmeklēt. Vai arī apciemojiet ābolu dārzu maijā, kad tas ir visskaistākajā laikā, kad visi ābolu koki zied, vai septembrī, kad koki ir smagi ar jaukiem augļiem.

Viss ir iespējams - tikai ieiet dārzā un baudīt viesmīlību!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 66
Business members: 78
Homepage Facebook