Skåne - ar garšu paradīze!

Scanian ainava ir pastāvīgs iedvesmas avots apmeklētājiem ar sirdi ar labu ēdienu un atklāšanas prieku. Scania piedāvā plašums, ritošā laukus rapšu, pilalléer, jūdzēm un jūdzēm balto smilšu pludmales un pilis ainavu, bet arī dziļi meži un stāvās klintis. Scanian pārtikas kultūra ir veidota ar Skåne ģeogrāfiskajiem apstākļiem. Jūras tuvums uz trim pusēm, ar mērenu klimatu, labvēlīgu augsni un īsiem attālumiem starp iekšzemes un piekrasti ir radījusi apstākļus augstas kvalitātes produktus no labības un dārzeņu laukos, augļu dārzu, mājlopi un piekrastes zvejniecībai. Tas nav brīnums, ka Skåne ir kļuvusi centru gan gastronomijas un pārtikas tehnoloģijas.

Jo Skåne pārtikas vienmēr ir bijusi svarīga daļa no dzīves. Visur ainavā ir iebraucamās vietas, krodziņi un lauku veikali, kas liecina par šīs tradīcijas. Šeit apmeklētāji sastopas tradicionālos ēdienus, kas kūpinātas siļķes, olu krēms, zoss, kūpinātas vai ceptas zutis. Šeit ir labas gaļas ēdieni cūkgaļas, liellopu, jēra, brieža un mājputni. Scanian pārtikas kultūru pastāvīgi attīstās, izmantojot nesen izveidoto ēdienu tradīcijas, pamatojoties uz reģionālajiem produktiem. Kulinārijas ceļojums pa Skones siļķu tabula ir jābūt, šeit ir šķirnes, kas ir jāpārbauda. Ap krastu ir daudz smokehouses kur var baudīt visvairāk delicious kūpinātas zivis, varbūt tiešām labs Scanian rudzu maize.

Skanes ainava zivis ir zuši, ko var pagatavot dažādos veidos. Viņi zvejot gar oktobrī krastiem - novembrī un pēc tam organizēt zušu svētkos ar daudz dažādiem preparātiem. Ålabodarna pa Hanöbay, jūdzes no smilšainas pludmales ir labi vērts apmeklēt. Vai veikt apmeklējuma ābeļdārzu maijā, kad tas ir tās visvairāk skaisti, kad visi ābeles zied vai septembrī, kad koki ir smags ar skaisto augļiem.

Viss ir iespējams - tikai soli dārzā un baudīt viesmīlību!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 67
Business members: 70
Homepage Facebook 
© Copyright 1995-2018 European Network of Regional Culinary Heritage  |  Disclaimer  |  Cookies & Privacy Policy
Webproduction 2003-2018 Jonas Lindqvist, IT-Syd