Bornholmas

Jo Bornholmas dialektā, viens saka, ka pārtikas garša "dzied". Kad ēšanas maltīti nosaukumu "Reģionālā kulinārijas mantojums" mēs cenšamies, lai padarītu to "garšu, piemēram, putni dzied". Ja tas neizdodas to darīt, vismaz mēs zinām, kur reģistrēt sūdzību - kas arī nodrošina pastāvīgu kvalitātes uzlabošanu. Ikviens var kalpot steiks, bet maz ir kāda ideja, kur tas nāk no, vai kādos apstākļos dzīvnieks dzīvojis.

Ikviens, kurš jebkad ir jāizpēta Bornholmas ainavas vai Baltijas jūras jahtu Eldorado zina no personīgās pieredzes, ka dzīvnieki un augi - piemēram, cilvēki, kuri apdzīvo Bornholmas - dzīvojam vienā no visskaistākajām apkārtni iedomāties.

Reģionālās kulinārijas mantojums Bornholmas izriet taka no šķīvja uz izcelsmi. Maize var būt ceptas izmantojot no Bornholms Valsemølle miltus un dzirnavas var būt iegādāties graudus no Frennegård Farm. Jēra sitenis var nākt no vietējā gaļas, kas savukārt ienesto jēru no ganāmpulka aitu ganīšanas akmeņains zemes no Bornholmas.
Salāti un Hamburgas pētersīļus var būt bioloģiski izvirzīts Grennesminde.
Vai butes var būt zvejojuši up, ka ļoti rītā pēc vietējā zvejnieks, kurš, neskatoties uz viņa pensionāra dzīves, joprojām ir aktīvs, un met savus tīklus vērā Baltijas jūrā pie Gudhjem katru dienu.

Reģionālā Kulinārijas mantojums ir pārtika ar identitāti pirmām kārtām. Mēs zinām, no kurienes tā nāk, un kas ir "bija viņu rokās par to", tāpēc runāt!

Labs stāsts par izcelsmi, kvalitāti dod maltīti jaunu dimensiju. Jūs saņemsiet kulinārijas pieredzi, kas ir nedaudz ārpus parastās! Un atceries, lai desertā šokolāde bija roku darbs Sandvig. Apmeklēt veikalu sevi, lai redzētu, kā!

Bon Appetit!

Kulinārijas mantojuma Bornholmas

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58