Laipni lūdzam Lejassilēzijas!

Lower Silesia (poļu: Dolny Śląsk), kas atrodas dienvidrietumu daļā Polijas, ir valsts septītā lielākā province. Reģions platība ir 19,947 km2 ar iedzīvotāju gandrīz 3 miljoni cilvēku. Province ir mājvieta vairāk nekā 169 pašvaldības, kas veido 26 lauku apgabali un 3 apgabali. Wroclaw, kā kapitāla Lejassilēzijas ar aptuveni 650 tūkstošiem iedzīvotāju, ir ceturtā lielākā Polijas pilsēta iedzīvotāju skaita ziņā.

Lower Silesia ir vainagojušies ar vairākiem tūrisma objektiem. Reģiona pievilcību, jo īpaši izceļ gan tās dabas un kultūras bagātību, kā arī tās ievērojamo potenciālu veselības tūrisma un arvien populārākajiem veidiem agroķīmisko un ekotūrismu. Pilis no Piast dinastija, Cistercians pilis, pazemes pārgājienu takas, monumentālas pilis, dabas rezervāti, klinšu labirinti, daži no svarīgākajiem darbiem industriālās arhitektūras, kas ir lielākais skaits veselības kūrortiem Polijā, daudzi slēpošanas trases un luksusa viesnīcas - tas viss var atrast tikai Lejassilēzijas. Tās vētrainā vēsture ir veicinājusi kodolsintēzes dažādu kultūru un rašanos nebijušu apvienojoties stilu un tradīcijas.

Inovācijas, efektīva ES fondu pārvaldība, labi attīstīta infrastruktūra un dinamiska ekonomiskā izaugsme - šīs iezīmes atšķir Lejassilēzijas un padarītu to pievilcīgu investoriem. Reģiona attīstība lielā mērā balstās uz tās augsti kvalificēta, izglītota darbaspēka un vairākiem faktoriem, kas visi palīdz īstenojot jaunus uzņēmējdarbībai, piemēram, klātbūtnes tehnoloģiju parku un speciālo rūpniecisko zonu.

Pazemina Silēzijas kultūras ainava ietver aptuveni 200 reģionālās un nacionālās kultūras iestādes, 700 bibliotēkas, 42 muzeji, 19 teātri un mūzikas institūcijas, 23 mākslas galerijas un 36 mākslas koledžas un universitātes. Regulāri notika muzikāli un drāmas izpildījumus piesaista apmeklētājus no visas pasaules. Kā viens no nozīmīgākajiem Polijas kultūras centru, Lower Silesia ir slavena ar saviem festivāliem. Katru gadu šajā reģionā ir apmēram trīsdesmit reģionālās, nacionālās un starptautiskās mūzikas, teātra un filmu festivālos.

Par Maršala birojs Lejassilēzijas vojevodiste atbalsta ražošanu tradicionālo, augstas kvalitātes reģionālos pārtikas produktus, izmantojot dažādus reklāmas aktivitātēm. Tie ietver saimniecības konkursi un produktu izstādes, piedalās valsts un starptautiskajos gadatirgos, drukāšanu un izplatīšanu reģionālā un tradicionālo produktu katalogu, kā arī saimniecības mācību seminārus. Šādas apmācības semināri notiek ražotājiem, kas vēlas reģistrēt savus produktus valsts tradicionālo produktu sarakstā, un Eiropas Savienības pārtikas identifikācijas datu bāzi (ACVN / AĢIN / GTĪ) ietvaros. Pašlaik Lower Silesia ir 47 reģistrētas nacionālajā sarakstā produktus un vienu produktu Eiropas sistēmā (AĢIN - viršu medus no mežiem Lejassilēzijas).

Regional Information
Area sq.km: 19,947 
Population: 2,908,457 
Member since: 2011
Recipes: 19
Business members: 84
Homepage Facebook