Kujawy es Pomorze

Kurš vēlas izpētīt skaistumu Kujawy un Pomorze, viņš nekad nenožēlosiet. Reģions ir ieguvuši viss - milzīgi meži, burvīgas ezeri, tīras upes, slavens kūrvietām, tradicionālajiem ciematiem un vēsturiskās ēkas, kuras ir vērts redzēt. Tā ir ideāla vieta rekuperāciju, sēņošana, medības, ūdens sporta un zirgu izjādes. Tas ir vērtīgs vieta, kā jūs varat "pieskarties gothic" un redzēt vietu, kur Nikolajs Koperniks, liels astronoms dzimis. Jūs varat arī uzzināt par sevi, kā cilvēki izmanto, lai dzīvotu 700 gadus pirms mūsu ēras Atstājot Toruņa, jūs ne tikai ņemt labas atmiņas ar jums, bet tradicionālā ingvera maize un plūmju ievārījumu burkas no Lower Vislas ielejā, kā arī.

Bydgoszcz, ar savu 660 gadu vēsturi, ir lielākais šajā reģionā pilsēta un viens slavens ar saviem mūzikas aprindās un lieliski saglabājies jūgendstila arhitektūru. Lieliska mūzika un jūgendstils ir divas specialitātes no pilsētas uz Brda upe.

Toruņa, pilsēta, kas tika piešķirtas pilsētas tiesības pirms 800 gadiem, ir gotikas pērle un vieta, kur jūs varat pieskarties burvju pagātnes paslēptas ķieģeļu un akmeņu. Viduslaiku pilsēta Toruņas ierindota starp UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas, un tas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajām un labi saglabājušās viduslaiku arhitektūras kompleksiem Polijā.

Chełmno ir pilsēta dibināta viduslaikos un vienu, kas saglabājies viduslaiku pilsētas plānu, kas 13.gadsimtā. Tas joprojām ir ieguvuši daudz gothic ēkas, piemēram, baznīcas, aizsardzības sienām, torņus un īpašu skaistu renesanses rātsnams.

Ciechocinek, pilsēta, kas atrodas Vislas upes ielejā, ir viena no skaistākajām Polijas spa kūrortiem Polijā. Tās stiprās ietver karstā sālījumā noguldījumus, gradācijas torņiem ar tvaicēšanas sālījumu radot ārkārtas mikroklimats, eklektisks Spa Resort arhitektūra iepazīšanās atpakaļ uz mijas 19 un 20 gadsimtiem, kā arī brīnišķīgu atmosfēru dārza pilsētas. Jūs varat atpūsties šeit un rūpēties par savu veselību un skaistumu. Pilsēta piedāvā plašu viesnīcu, spa, rehabilitācijas un ārstniecības centros, kā arī restorāniem un kultūras centriem.

Nelielā ciematā Biskupinas in Pałuki ir pasaules slaveno arheoloģisko rezerve datēti ar Lusation kultūras periodu. Kas ir piesaistījusi pētnieku un tūristu uz vairākiem desmitiem gadu ir labi saglabājušās no ļoti modernu tehnoloģisko struktūru tikpat veca kā 2700 gadiem, kad tur kādreiz norēķinu vai, stingri ņemot, nocietinātu pilsētu, uz purvainu salas ezera Biskupinas .

Jo Kujawy un Pomorze ir aktuāli, arī savvaļas dabas, tai skaitā, lielākā daļa no visiem, Bory Tucholskie, otrs lielākais meža Polijā daudz. Ir tūkstošiem hektāru mežu un zālāju nekrustojas ar tīru ūdeņu un maigs gaisu. Daudzos plankumiem, Bory konservēti Tucholskie paliekas pirmatnējo neizbraucami meža. Visvairāk precious attāli mežu rajoni ir aizsargāti radot dabas rezervāti un ainavu parkiem.

Jo skaisti Brodnickie ezeriem jūs varat atrast vairāk nekā 100 lielus ezerus, mežus, gleznainiem pauguriem, tīrs gaiss un miers. Ezeri abound līdakas, līņi, zuši, plauži, asari, raudas un karūsas un jūs pat varat atrast karpu, zandartu un repsis šeit. Ir vēl par neiemīts ceļus un vietas, kur draudzīgi iedzimtie ārstēt tūristus, nepacietību gaidīto viesi daudz.

Regional Information
Area sq.km: 17,972 
Population: 2,090,000 
Member since: 2011
Recipes: 22
Business members: 62