Alanya

Alanya ir pilsēta, kas atrodas Vidusjūrā, austrumu piekrastē uz Anatolijas pussalā un tās vēsturi Antaljas līča aizsākās senatne. Pirmo cilvēku apmetne Alanja sākas alas un datumus atpakaļ 20.000 gadiem augšējā paleolītisks vecuma. Šodien Alanya ir kandidāts uz pasaules mantojuma pilsētu UNESCO ar savu tūkstošiem gadu vēsturē.
Alanja ir tipisks Vidusjūras klimats ar mitrām mitrām ziemām un karstām sausām vasarām. Vidējā ziemas temperatūra ir 14 ° C, vidējā vasaras temperatūra ir 27 ° C. Tomēr pilsēta atrodas pie jūras, aiz pilsētas ir Taurus Mountains, kas ir gandrīz vairāk nekā 2000 metru augstumā. Dabas labā stāvoklī, pludmales paplašināt gar krastu, un kopējais piekraste Alānijas Vidusjūrā ir aptuveni 100 km.
Lai gan sniega pilsētas centrā ir ārkārtas dabisks notikums, Taurus Mountains, kur lielākā daļa cilvēku no Alānijas ir ciematu mājas, uz balta ziemā. Vērsis ir būtiska nozīme dzīvē Alanya cilvēku. Doties uz ganībām kalnos un izdevumu vasaras laiku ir tūkstoš gadu ir Turcoman tradīcijas un joprojām pastāv Alanya. Mūsdienās gan vietējie, gan ārzemju tūristi parasti apmeklē ganības.
Alanya uzņem lielu skaitu starptautisku sporta, piemēram, triatlonā, kalnu ciklu, pludmales volejbolu un pludmales futbolu. Savā ziņā, Alanya ir kā kapitāla alternatīvu sporta Vidusjūrā. No pavasara līdz rudenim, ir daudz starptautisku sporta aktivitātēm Alanja.
Alanja; ekonomiskā dzīve ir atkarīga no tūrisma un lauksaimniecību. Alānija ir nozīmīga loma Turcijas banānu un citrusu audzēšanas. Alanya ir viens no lielākajiem un populārākajiem brīvdienu galamērķiem Vidusjūras ar kopskaitā 150.000 gultu skaits.

Vēsturiskās vietas: Alanya cietoksnis, Sarkanais tornis, Dockyard, Gun House, Şarapsa Inn, Kargi Inn, Alara Citadel, Alara Inn

Antique Pilsētas: Colybrassus, Hamaxia, Syedra, Leartes, Iotape, Selinus, Nephelis, Adanda-Lamus, Antiocheia Reklāmas Cragum

Pludmales: Kleopatra Beach, Keykubat pludmales, Alara Beach, Incekum pludmale, Avsallar pludmale, Turkler un Payallar pludmale, Konaklı pludmale, Begonvil un Orange pludmales, Kestel Beach, Mahmutlar Beach, Kargicak Beach,

Alas: Damlatas Cave, Dim ala, ala Pirates, Cave of Lovers, Fosforlu Cave

Piknika vietas: Dim strauts, Oba strauts, Türbelinas plato, Söğüt plato, Dereköy plato

Regional Information
Area sq.km: 1,788
Population: 285,000
Member since: 2014
Recipes: 51
Business members: 18
Homepage Facebook Twitter Instagram