Еланд - на будь-який смак!

Еланд є найменшою провінцією Швеції і дуже різноманітні one.Here кам'яні береги, берегова лінія, листяний ліс і, звичайно, великий Альвар включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сільське господарство є одним з двох основних галузей Еланд в. Туризм є інший. Дрібносерійне виробництво продуктів харчування зростає, і в даний час існує як ферми молочних продуктів і ферми магазини, що пропонують місцеві продукти, такі як молоко, яловичина, картопля, курка, баранина, цибуля, полуниця, спаржа і квасоля. Все, що виробляється тут постраждали від вапняних грунтів і випасання тварин на вапняній грунті. Наші ресторани використовують в основному місцеві продукти і, таким чином, пропонує смакові відчуття за рамки звичайного.

Кулінарний досвід, сільська ідилія і великі піщані пляжі перемежовуються з культурними цінностями, де і коли ви знаходитесь в ландшафт Еланд. Існує щось для всіх почуттів.

Літні розваги широко відомий як фестиваль осіннього врожаю. Протягом року, Еланд пропонуючи подія, як святкування Великодня Еланд розсада, мистецтв раунду Вознесіння, різдвяні ринки та багато іншого.

Ласкаво просимо в Еланд - сонце і вітер, і острів будь-який смак

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23