Смоланд

Смоланд є провінцією повний кулінарного досвіду. Ви знайдете ряд малих підприємств, які через своїх ресторанів, магазинів і ферм, служать, продають і виробляють кухні з їхнього району. Вони пишаються своєю кулінарної спадщини і накривати на стіл, щоб служити своїм гостям. Хочете спробувати картопляний млинець, смажений ріпу, філе судака, паштетом з щуки, маринований салака, лосось-пудинг, варені раки, житній хліб, грубо-земля копченої ковбаси, пудинг печінки, картопля ковбасу, солоні сушені призвело баранини, ягоди ялівцю напою, жаргон ягідним джемом, фермери кручена булочка, Beesting пудинг і знаменитий сир торт Smaland? Для початківців!

Багато століть тому Смоланд був кілька разів недоступний і незалежний регіон на кордоні між Данією і Швецією. Це провінція сповнена відміну і різноманітний ландшафт. Ви знайдете як родючі сільськогосподарські угіддя, як в прибережних районах по всьому старому місту Кальмар і кам'янисті підстави, а на нагір'ї на схід від озера Веттерн. Але ви також знайдете великі ліси, великі болота і численні озера і річки.

Жителі Смоланда було б бути геніальним, щоб мати можливість використовувати власний природи комора. Інгредієнти і первинна продукція, що вони вибираються в лісах і полях, через культивування або розведення, мисливства чи риболовлі, залишив свій слід на кулінарні традиції в Смоланді. Старі надійні рецепти ще й часто використовується, але є також багато нових страв на основі справді вироблених інгредієнтів Смоланда.

Ви знайдете наш Брошура "Småländska Smaker" (Смаки Смоланда) в туристичних інформаційних бюро в Смоланді і на наших членів компаній. Ласкаво просимо в провінції Смоланд, на південному сході Швеції.

Слідуйте за нами на Facebook, регіонального Matkultur Смоланда!

Regional Information
Area sq.km: 29,330
Population: 735,370 (2014)
Member since: 1999
Recipes: 11
Business members: 51
Facebook