Кулінарна спадщина Осло - ваш путівник по Місцева їжа

Графств Østfold, Вестфольда і Акерсхус оточують столицю Норвегії Осло, утворюючи область, яка забезпечує велику різноманітність з точки зору пізнання природи, а також місцеві культури, мистецтва і продукти харчування. Ви знайдете тихі ліси для спорту і відпочинку, - а також озера, повні риби, квітучі сільськогосподарські угіддя, і узбережжя, що простягається від Швеції аж до Ослофьорда в столицю. Всі ці природні ресурси, це те, що ми називаємо "Наш багатий і природний місцевий буфет".

Відстань від короткого тихих сіл і сільської місцевості до жвавих міст. У всіх цих містах - і в регіоні в цілому ви знайдете установ, які обслуговують місцеві продукти і регіональні страви, а також інформацію про місцеві визначні пам'ятки, музеях, діяльності та культури.

Ми зробили його легким для тих, хто хоче отримувати задоволення від їжі з нашого регіону. Мережа Регіональний Matkultur - де близько 80 ресторанів, кафе, готелі, магазини, ферми і виробники працюють разом, щоб просувати і обслуговувати місцевих продуктів. Регіональна Matkultur європейська концепція - містить 43 регіонів, в яких всі регіони поділяють один і той же амбіції надаючи відвідувачам з їх регіональними виробництва продовольчих товарів і спеціальностей. Всі члени у всіх країнах розділяють логотип, який гарантує якість і направляє шлях. Слідкуйте за шеф-кухаря Білого Hat; наш міжнародний логотип - це забезпечує великий досвід їжі.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram