Сконе - зі смаком раю!

Сканіанський ландшафт - це постійне джерело натхнення для відвідувачів, що серце для гарної їжі та радості відкриття. Scania пропонує широкі рівнини, прокатні поля ріпаку, пілялер, милі білих піщаних пляжів і замкових пейзажів, а також глибокі ліси та круті скелі. Сканэнська культура харчових продуктів була сформована географічними умовами міста Сконє. Близькість до моря з трьох сторін, м'який клімат, сприятливий грунт і короткі відстані між внутрішнім та узбережжям створили умови для високоякісних продуктів з зернових та овочевих полів, садів, тваринництва та риболовлі прибережних районів. Не дивно, що Skåne стала центром як гастрономії, так і харчової техніки.

У Skåne їжа завжди була важливою частиною життя. Скрізь у ландшафті є вдома, таверни та фермерські цехи, які свідчать про цю традицію. Тут відвідувачі стикаються з традиційними стравами, які курять оселедець, креветки, гусак, копчений або смажений вугор. Ось хороші м'ясні страви зі свинини, яловичини, ягняти, оленини та птиці. Сканейська культура харчування постійно розвивається завдяки створеним традиційним блюдом, заснованим на регіональних продуктах. Кулінарна подорож через оселедцевий стіл Скане є обов'язковим, тут є різновидом, який потрібно протестувати. Навколо узбережжя є велика кількість коптильня, де можна насолодитися найприємнішою копченою рибою, може бути дуже гарним сканіанським житнім хлібом.

Ландшафтна риба Skånes є вугром, який можна готувати по-різному. У жовтні-листопаді вони попливли уздовж узбережжя, а потім організували вугільні страви з великою кількістю різних препаратів. Алабодарна уздовж Ханобай, милі піщаних пляжів, варто відвідати. Або відвідайте яблучний сад у травні, коли це найкраще, коли всі яблуні розцвітають, або в вересні, коли дерева важкі з прекрасними плодами.

Все можливе - просто зайти в сад і насолодитися гостинністю!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 66
Business members: 78
Homepage Facebook