Сконе - зі смаком раю!

Пейзаж Scanian є постійним джерелом натхнення для відвідувачів з серцем для хорошої їжі і радість відкриттів. Scania пропонує великі рівнини, прокат поля рапсу, pilalléer, милі і милі білих піщаних пляжів і замки краєвид, але й глибокі ліси та круті скелі. Культури Scanian їжі була сформована Сконе географічних умовах. Близькість до моря на три сторони, м'який клімат, сприятливий грунт і короткі відстані між внутрішнім і узбережжі створило умови для високоякісних продуктів із зернових та овочевих полів, садів, домашньої худоби і прибережного рибальства. Не дивно, що Сконе став центром як для гастрономії та харчових технологій.

У Сконе їжа завжди була важливою частиною життя. Скрізь у пейзажі є готелі, таверни і магазини, ферми свідком цієї традиції. Тут відвідувачі стикаються традиційні страви, копчена оселедець, заварний крем, гуску, копченості або смажений вугор. Ось хороші м'ясні страви зі свинини, яловичини, баранини, дичини та птиці. Культури Scanian їжі постійно розвивається через новостворений страви в традиціях, заснованих на регіональних продуктів. Кулінарна подорож по таблиці оселедця Сконе є обов'язковим, тут різні, які повинні бути перевірені. Біля узбережжя є багато коптильні, де можна насолодитися найсмачнішою копченою рибою, може бути, дійсно хороший Scanian житнього хліба.

Skånes краєвид риба вугор, які можуть бути отримані різними способами. Вони ловили рибу вздовж узбережжя в жовтні - листопаді, а потім організувати вугра свята з великою кількістю різних препаратів. Ålabodarna по Hanöbay, кілометри піщаних пляжів, добре варто відвідати. Або здійснить візит в яблуневому саду в травні, коли вона знаходиться на найкрасивішою, коли всі яблуні в цвіту, або у вересні, коли дерева важкі з прекрасними плодами.

Все можливо - просто ступнути в саду і насолодитися гостинністю!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 67
Business members: 70
Homepage Facebook 
© Copyright 1995-2018 European Network of Regional Culinary Heritage  |  Disclaimer  |  Cookies & Privacy Policy
Webproduction 2003-2018 Jonas Lindqvist, IT-Syd