Опольське - сучасний, доброзичливий, добре організована

Опольське воєводство лежить в південно-західній Польщі, на кордоні з Чеською Республікою та чотирьох польських провінцій Нижньої Сілезії, Великої Польщі, Лодзь і Сілезії. Зручне розташування на основних транзитних маршрутів залізничним, автомобільним і Одра річки внутрішнім водним це важливий актив в регіоні.

Вона може похвалитися найбільш важливу маса транзитного маршруту в Південній Польщі - автостраді A4, відьма частина Транс Європи Берлін - транспортного коридору Київ. На південь, Опольське воєводство ділиться шість прикордонних переходів з Чеською Республікою. Міжнародний схід-захід залізничний маршрут проходить через область. Маршрут планується включити в Транс-Європейської залізничної мережі, забезпечуючи тим самим міцну основу для стійкого і динамічного розвитку Ополе воєводства.

Ополе область є перехрестям польських, німецьких, чеських і сілезьких культур і традицій. Це плавильний котел культур сприяло створення толерантності та взаєморозуміння в суспільстві. І справді, коли адміністративна реформа Польщі в 1998 році висів на волоску, громадяни Ополе землі висловили рішучість і міцні зв'язки з регіоном і отримав свій власний шлях - мати власну воєводство.
Маршал Управління Опольське воєводство був першим в країні, щоб отримати ISO 9001 системи менеджменту якості сертифікації.

Туризм пам'ятки
Регіон має прекрасний клімат і природні активи і пропонує широкий вибір розваг на відкритому повітрі. Літні та зимові відпочинок на природі і пригод можливості деякі з кращих ви знайдете де-небудь в області, яка характеризується диверсифікованої топографії (Сілезького височина, Сілезька низовина і частина Судетської Передгір'я, Одер долина).
Велика частина території вкрита лісами з чотирма природними парками, багато охоронюваних природних територій та біосферних заповідників. Немодлін Вудс, Stobrawa Вудс, Люблинець і Racibórz Ліси є одними з найбільших лісів в регіоні.
Альпіністи і велосипедисти можуть оцінити пригоди на шляхах Святої Анни Хілл, або Opava гори (близько до чеському кордоні оточує). Багато сучасних рекреаційні курорти з сучасними зручностями курортного лікування (басейни, класичні масажі, джакузі і т.д.) були побудовані в останні роки в Moszczanka, Pokrzywna, Jarnołtówek. У селі Камінь Сілезького ви можете знайти перший санаторій в країні, щоб запропонувати Kneipp терапії.
Любителі плавання, прийняття сонячних ванн та водних видів спорту можуть насолодитися свій вільний час на водосховищах в Turawa Регіону поблизу Ополе Nysa або озера і озера Otmuchów біля ніг Опава гір.

Ополе Сілезії багатий сайтів історичного та археологічного інтересу, з його стародавніми пам'ятками різних історичних епох - від готичному стилі укріплених замків, особняків у стилі бароко в невеликих садибних 19 століття будинків. Серед набагато відвідуваних будівель значну мистецьку та архітектурну інтерес замок в Moszna, руїни особняка 19-го століття в Kopice, Сілезький замок П'ястів в місті Бжег і пізнього бароко особняк в Камінь Сілезького.

При відвідуванні Ополе Регіон, ніхто не може допомогти, але відвідати Krasiejów, місцевість в гміни в Озімек, де один з найбільших world's палеонтологічні відкриттів зроблено останнім часом. Добре збережений набір скам'янілостей тріасових плазунів, що мешкають тут датуються близько 225 млн років тому. Планується створити музей і туристичний сайт, щоб принести іскру надії для туристичного відродження в регіоні. У січні 2005 року, постійна експозиція під назвою "Прогулянки з Динозавр" був відкритий в колишній початкової школи.

Економіка
Ополе Земля виділяється на національному завдяки своїй великій економічного та інвестиційного потенціалу та швидкими темпами перетворень власності. Промисловість характеризується рівномірним розподілом по всій воєводства і диверсифікованої структури. В кінці 2004 року, було більше, ніж дев'яносто тисяч підприємств, що працюють тут, серед них деякі вісімдесят тисяч приватних. Будівництво і будівельна індустрія, електрична машина і металообробна промисловість, хімічна промисловість, паливо та енергетика, промисловість з виробництва добрив, меблева промисловість, легка і харчова промисловість є домінуючими промисловості. Кокс, цемент, вапно, азотні добрива, харчові жири та олії, вантажні автомобілі, трактори і верстати для обробки металу робочої облікового запису для домінуючої частки країн у мережі виробництва і зайнятості.


Воєводство приділяє пріоритетну увагу деяких районах потенційних майбутніх інвестиційних проектів, а саме до розвитку територій Європейського транспортного коридору (всередині і навколо автостради А4, колишнього аеропорту в Скарбімеж), тих, хто в Валбжих спеціальної економічної зони «Інвест Парк "в Нісі, Стшелце Опольське економічна зона, High - Tech площа, що можна порівняти з Силіконовій долині, називається" Долина Jackowa "в Kędzierzyn-Козле або Kluczbork економічної зони кажучи вже про тих найбільш видатних.

Освіта, наука і культура
Опольське воєводство пропонує різноманітні можливості освіти і спеціальностей. Шість вищих навчальних закладів регіону (у тому числі професійних ті) забезпечують необхідну дослідницьку інфраструктуру. Місто Ополе є найбільшим Регіону академічний центр, де проживає Ополе університету, Технічного університету в Ополе, Державного медичного училище і школа управління та адміністрації, з більш ніж тридцять одна тисяча студентів. Два інших вищих навчальних закладів в регіоні є державний технічний ПТУ в Нісі і Школа гуманітарних і педагогіка в Brzeg. Крім того, багато супутникові філій вузів країни були створені і в інших містах регіону.

Науковий потенціал Опольське воєводство завершено чотири науково-дослідних установ (Інститут мінеральних будівельних матеріалів, "Блаховня" Інститут органічного синтезу важких в Kędzierzyn, Польська академія наук - Інститут екологічних технологій) з Сілезького інституту як провідного центру, і Опольські Парк Technologiczny (Ополе High - Tech Park).
Серед видатних культурних установ в місті Юзеф Ельснер Ополе філармонії (який дав концерт на площі Гран-Плас в Брюсселі з нагоди вступу Польщі в ЄС, і зробив великий концертний тур в Китаї в 2004-2005 роках), Яна Кохановського театр (що з кожним роком проходить "польський театр Класичний Конфронтації"), або Alojzy Смолка Театр Ляльок і актор в Ополе (Національний фестиваль театрів ляльок). І останнє, але не менш важливо, Ополе області амфітеатр, хостинг щорічний національний фестиваль польської пісні.

Багато з-столиці періодичних культурних заходів Регіону організовані: Свято музики розквіту Азалії (Замок в Moszna), фестиваль англійської пісні та Міжнародного поет Вторгнення династії Сілезького Пяст замку в Бжег, "Gaude Mater Polonia в пам'ять про Вінсент де Kielcza "або Міжнародний фестиваль ударних.


Додаткова інформація може бути отримана на сайті Опольське воєводство: www.umwo.opole.pl

Regional Information
Area sq.km: 9,412
Population: 991,161
Member since: 2008
Recipes: 26
Business members: 56
Facebook