Борнхольмскій

У діалекті Борнхольм, кажуть, що смак їжі "співає". Коли ви їсте їжу з написом "Регіональний Спадщина кулінарного" ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити його "смак, як співають птахи». Якщо це не вдається зробити це, принаймні, ми знаємо, де зареєструвати скаргу - що також забезпечує постійне поліпшення якості. Кожен може служити стейк, але небагато з них мають ні найменшого уявлення, звідки приходить або умов, при яких тварина живе.

Будь-хто, хто коли-небудь вивчити ландшафт острова Борнхольм або Балтійського моря яхтинг ельдорадо знає з особистого досвіду, що тварини і культур - як люди, що населяють острова Борнхольм - жити в найкрасивішому місці можна собі уявити.

Регіональні кулінарного спадщини Борнхольм по сліду від пластини до походження. Хліб може бути запечений з допомогою борошна з Bornholms Valsemølle і млин, можливо, придбали зерно з Farm Frennegård. Котлета ягняти може виходити від місцевого м'ясника, який в свою чергу приніс ягняти з отари овець, що пасуться скелясті землі Борнхольм.
Салату і петрушки Гамбурзі, можливо, були органічно підняті на Grennesminde.
Або камбала, можливо, були ловили до самого ранку, що місцевий рибалка, який, незважаючи на свою пенсіонер життя, як і раніше активний і кидає свої мережі в Балтійському морі в районі Gudhjem кожен день.

Регіональні спадщини Кулінарні їжа з одиницею в першу чергу. Ми знаємо, звідки вона взялася, і хто "мав свої руки його", так би мовити!

Хороша історія про походження продукту дає їжу в новий вимір. Ви отримуєте кулінарний досвід, який трохи незвично! І пам'ятайте, що шоколад на десерт був ручної роботи в Sandvig. Завітайте до магазину себе, щоб побачити, як!

Смачного!

Кулінарне спадщина Борнхольм

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58