Wielkopolska області

Великопольщина - одне з найбільших регіонів Польщі. Площа складає 29 826 км 2, що становить 9,5% від загальної площі Польщі.
Губернія складається з 35 районів.

Основною адміністративною одиницею в країні є громада. У регіоні є 226 громад. Обидва райони та громади дуже різні за площею, населенням та економічним потенціалом.
Найбільшим містом у провінції є його столиця - Познань з 580 тис. Жителів (п'яте за величиною місто з населенням Польщі).

Економіка Великої Польщі структурно збалансована і розвинена, і як регіон, який він веде у багатьох галузях економічної діяльності в Польщі. Сектор торгівлі та фінансових послуг розвивається динамічно. Регіональна економіка характеризується диверсифікацією розвитку субрегіонів. Це результат природного розвитку різних частин Великої Польщі.

Найважливішими економічними рисами регіону є:
- Познань, розташована в центральній частині регіону разом із прилеглими районами, є значущою точкою зростання у всіх галузях економіки, це місце, де виробнича та обслуговуюча галузь, бізнес, вищий навчальний заклад, наукові, дослідницькі та проектні підрозділи зосереджений
- центральний і південний райони регіону, разом із земельною ділянкою в Познані, є високопродуктивними та забезпечують продовольство для Великопольської та інших регіонів, а також розвиненої промисловості, особливо харчової,
- східний район провінції являє собою базу для паливно-енергетичного комплексу, а також металургії,
- північна область провінції, яка в основному лісивається розвиненою деревопереробною промисловістю.

Wielkopolska є ідеальним місцем для тих, хто хоче провести час свого відпочинку на місці. Регіон має широкий спектр різноманітної форми туризму. Різноманітні ландшафти, озера та річкові долини, ліси, національні та ландшафтні парки, заповідники та пам'ятники природи роблять Великопольську регіоном, що має величезне природне значення. Історичні артефакти, багатство пам'яток архітектури, музеї та меморіальні кімнати.
У північній та західній частинах регіону переважають природи: ландшафт з великою кількістю озер, великими лісовими комплексами та різноманітною конфігурацією земель.
Східна і особливо південна частина, де кількість озер і лісів менше, пропонує чимало пам'яток великої історичної та художньої цінності. Також зростає популярність агротуризму, туристу можна було знайти спокій, природа та насолоджуватися місцевою їжею.

Рада Великопольського регіону підтримує виробництво високоякісних традиційних продуктів харчування, беручи участь у міжнародних виставкових заходах, просуваючи місцеві ринки на вихідних, поширення каталогу традиційних продуктів, тренінгів та семінарів.

Мережа Кулінарної спадщини Великої Польщі налічує 131 член.

Regional Information
Area sq.km: 29,826 
Population: 3,489,210 
Member since: 2008
Recipes: 11
Business members: 125
Homepage Facebook