Воєводство (Мазовецького воєводства)

Воєводство (Мазовецького воєводства) є найбільшим регіоном у Польщі - площа його поверхні становить 35598 км2, це становить близько 11,4% від загальної площі країни. Майже весь воєводство розташоване в центральній польські низовини. Ландшафт регіону складається в основному з низовин, а природний долинах великих центрально-європейських річок (Вісли, Бугу і Нарев) є типовими особливостями рельєфу. Хоча найбільших польських міста (Варшава) знаходиться на території Мазовії, регіон зберіг більшу частину свого природного характеру. Є великі площі лісів, в тому числі ліси Kampinos - справжній диво в європейському масштабі, який є національним парком та біосферним заповідником, призначений ЮНЕСКО в рамках своєї програми по Людина і біосфера (МАБ).

Той факт, що понад 5 мільйонів людей живуть в Мазовії - 13,1% населення Польщі - робить його найбільш густонаселеною воєводства. Це також регіон, де найбільші польські міста, а саме Варшава, знаходиться. У місті є близько 1,6 млн. жителів, а разом з прилеглих територій - 2,5 мільйона. Це робить Варшаві одним з найбільших міст в цій частині Європи. Це означає, що майже 50% населення воєводстві проживає в агломерації Варшави, а в загальній складності, 64% населення регіону в міських районах. Поряд з безумовно домінуючою Варшаві, важливих міських воєводства центри включають Радом, з його мешканцями 230000, Плоцьк і з його 130 000 жителів. Інші значно менше.

Мазовецьке воєводство є сільськогосподарським регіоном, її сільськогосподарських угідь складає близько 65% від загальної площі воєводства (13% сільськогосподарських угідь у Польщі). До складу входить: 71% - орні землі, 25% - луки і пасовища та 4% - сади. Мазовецьке воєводство є садівництво і плодівництво регіону. Близько 30% польських садів знаходяться в Мазовії. Це становить понад 40% вітчизняного виробництва фруктів. Більше половини яблук і 25% полуниці, вироблених в Польщі вирощують в Мазовецького воєводства. Мазовецьке воєводство також є провідним виробником овочів і другий за величиною серед виробників зерна у Польщі. Мазовецького воєводства також є лідером у виробництві молока і м'яса також може бути оцінений серед своїх сильних сторін.

Беручи до уваги захист навколишнього природного середовища, Mazovia ставить великий акцент на сталий розвиток регіону. Ці зусилля призвели до швидкого зростання в екологічному виробництві. Є вже більше 1000 екологічних ферм у воєводстві.
Мазовецьке воєводство є дисплеї польської культури в світі. Завдяки своєї бурхливої \u200b\u200bісторії, не так багато оригінальних місць матеріальна спадщина культури вижили. Пам'ять про минуле Польщі включають в Королівському замку у Варшаві, будівлі Варшаві, а також численні палаци і маєтки дворянства в регіоні. Тим не менш, це сучасність, яка домінує у Варшаві, багато проектів, які були дивовижні люди з їх сміливі архітектурні бачення, які здійснюються тут.

Мазовецьке воєводство є регіоном, який є привабливим для інвесторів у Польщі. Такі фактори, як розмір регіональних та національних ринків, а також місце, яке є стратегічним для виробництва і надання послуг, є найбільш важливими аспектами, які заохочують інвестиції в Мазовії. Інші важливі причини включають в себе гарне транспортне сполучення з рештою країни і Європою, добре розвиненою ІТ-інфраструктури, а також добре освічені, висококваліфіковані кадри. Кредит на останньому аспекті йде частково вищих навчальних закладів і R & D центрів, які працюють у регіоні та визнані у всьому світі.

Mazovia знаходиться не так далеко від інших європейських столиць. Вона займає трохи більше 2 годин летіти в Париж або Лондон, і всього за годину до Берліна. Добре розвинена мережа відмінно часті авіа-та залізничних сполучень з основними європейськими столицями складає Мазовія і Варшава легко доступних місцях. Ось чому Mazovia є гарною ідеєю протягом вихідних в пейзаж, який був таким натхненням для романтичного композитора Фредеріка Шопена, а також як місце для ведення бізнесу. Він також пропонує можливість познайомитися з захоплюючим польської культури, послухати джаз у клубах Варшави, і скуштувати страви польської кухні, такі як Бігос (тушкована страва з квашеної капусти і / або свіжою капустою, м'ясом та грибами ), Журек (суп із зброджених житнього борошна) або вареники (пельмені).

Regional Information
Area sq.km: 35,598
Population: 5,000,000
Member since: 2008
Recipes: 102
Business members: 98
Homepage