Świętokrzyskie

Свентокшиське воєводство розташоване в південно-східній частині Польщі, на перетині важливих стежок зв'язку. Регіону, з його ім'ям, що походять з Świętokrzyskie Гори (Святі гори Хрест) хвилясті навколо своєї столиці, Кельце, належить до більш обширної географічної області Малої Польщі височини (Wyżyna Малопольського). Він оточений річкою Піліца із заходу і Вісли з півдня і сходу. Найбільш цікаві та рідкісні види рослин і тварин збереглися в численних заповідниках і ландшафтних парках.

Один з найстаріших гірських хребтів в Європі, Свентокшиських горах була відома як відьми збірний пункт для своїх пекельних веселощі і танці. Такі народні казки, але залишки кам'яних культових набережній приблизно з 8-го століття, що оточують верхівку гори Святого Хреста, свідчать про язичницьких культах. У горах Świętokrzyskie численні сліди героїчного і трагічного минулого цього краю може бути знайдено - минуле описується одним з найвидатніших синів землі - письменник Стефан Żeromski.

Меню області Świętokrzyskie не може існувати без картоплі, борошниста страв і ячменю, проса або гречану крупу. Як м'ясо рідко з'являвся в місцевому раціоні харчування в минулому, він був успішно замінений фрукти, овочі і молочні продукти. Найбільш представницькі блюдо з нашого регіону zalewajka Świętokrzyska, свого роду кислий суп із зброджених житнього борошна і картоплі. Регіональні торти і житнього хліба задовольнить найвибагливіший смак, як буде смачно Свєнтокшиського та Falkowski меду. Korczyńska компонент є характерним продуктом Ponidzie, в той час як просо, з якого пшоно крупа виходить, ототожнюється з околицях Opatów. Землі Sandomierski відомо яблуневих садів і плантацій помідор, так само як Шидлось і його околиці славляться своїми сливами. Східна частина регіону покрита полуничним полях, де "Buska faworytka" ("улюблена Бусько в") є найбільш популярним видам.

Швидкий розвиток традиційних ресторанів та фермерського туризму незабутнє пропозицію і неймовірні кулінарні досліди. Ви можете спробувати суп з кропиви або щавлю суп слід з картопляними кнедликами, і деякі апетитні саморобний вишневий шнапс на десерт.

Навіщо чекати? Приходьте на Świętokrzyskie області і віддатися чарівності чудові туристичні об'єкти і смак наших виняткових їжі.

Regional Information
Area sq.km: 11,672 
Population: 1,263,176 
Member since: 2009
Recipes: 52
Business members: 81