Ласкаво просимо в Нижній Сілезії!

Нижня Сілезія (польський: Дольни Шльонськ), розташований в південно-західній частині Польщі, займає сьоме місце за величиною провінція країни. Область займає площу 19,947 км2 з населенням близько 3 мільйонів чоловік. У провінції проживає понад 169 муніципалітетів, формуючи 26 сільських округів і селищ міського типу 3. Вроцлав, як столиця Нижньої Сілезії з близько 650 тисяч жителів, є четвертим за величиною містом Польщі з точки зору населення.

Нижня Сілезія вінчається з рядом туристичних визначних пам'яток. привабливість регіону особливо підкреслюється як його природного і культурного багатства, а також його значний потенціал в галузі охорони здоров'я та туризму все більш популярними формами агроекотуризму. Замки династії П'ястів, цистерціанці замки, підземні пішохідні стежки, монументальні палаци, природні заповідники, гірські лабіринти, деякі з найбільш важливих робіт в області промислової архітектури, найбільша кількість курортів в Польщі, численні гірськолижні схили і розкішні готелі - все це можна знайти тільки в Нижній Сілезії. Його бурхлива історія сприяла злиттю різних культур і поява безпрецедентного злиття стилів і традицій.

Інновації, ефективне управління фондами ЄС, добре розвинена інфраструктура і динамічний економічний ріст - ці особливості відрізняють Нижньосілезький і зробити його привабливим для інвесторів. Розвиток регіону в значній мірі заснована на її висококваліфікованої, освіченої робочої сили і ряд факторів, які все допомагають в реалізації нових комерційних підприємств, таких як наявність технологічних парків та спеціальних промислових зон.

Знижує культурний ландшафт Сілезії включає в себе близько 200 регіональних і національних закладів культури, 700 бібліотек, 42 музеїв, 19 театрів і музичних закладів, 23 художніх галерей і 36 художніх коледжів і університетів. Регулярно проводяться музичні та театральні вистави приваблюють відвідувачів з усього світу. В якості одного з найбільш значних польських культурних центрів, Нижня Сілезія славиться своїми фестивалями. Щорічно в регіоні налічується близько тридцяти регіональних, національних і міжнародних музичних, театральних і кінофестивалів.

Управління маршала Нижньої Сілезького воєводства підтримує виробництво традиційних, високоякісних регіональних продуктів харчування за допомогою різних рекламних заходів. До них відносяться, проведення конкурсів і виставок продукції вітчизняних підприємств, участь у національних і міжнародних виставках, на друкування та розповсюдження регіонального і традиційного каталогу продукції, а також проведення навчальних семінарів. Такі навчальні семінари для виробників, які хочуть зареєструвати свою продукцію в національний перелік традиційних продуктів і в ідентифікації продуктів харчування бази даних Європейського союзу (PDO / PGI / TSG). В даний час, Нижня Сілезія має 47 продуктів, зареєстрованих на національному списку і один продукт в європейській системі (PGI - вересковий мед з лісу Нижньої Сілезії).

Regional Information
Area sq.km: 19,947 
Population: 2,908,457 
Member since: 2011
Recipes: 19
Business members: 84
Homepage Facebook