Куявсько я Помор'я

Той, хто хоче дослідити красу Куявсько-Помор'я, він ніколи не пошкодуєте про це. У регіоні є все це - величезні ліси, чарівні озера, чисті ріки, відомі курорти, традиційні села і історичні будівлі, які варто подивитися. Це ідеальне місце для відновлення сил, збір грибів, полювання, водних видів спорту і верхової їзди. Це дорогоцінний місце, як можна "помацати готичний" і побачити місце, де Микола Коперник, великий астроном народився. Ви також можете з'ясувати для себе, як люди жили 700 років до н.е. Залишивши Торунь, ви не будете приймати тільки хороші спогади з вами, але традиційне імбирне хліба і банку з повидлом з Нижньої Вісли долини, а також.

Бидгощ, з її 660-річну історію, є найбільшим містом в регіоні і один відомий своїми музичними колами і прекрасно збережених будівель у стилі модерн. Відмінна музика і модерну дві страви місто на річці Брда.

Торунь, місто, яке отримало права міста 800 років тому, є перлиною готики і місце, де можна доторкнутися до магії минулого приховані в цеглу та каміння. Середньовічне місто Торунь був внесений до списку ЮНЕСКО всесвітньої культурної і природної спадщини, і це вважається одним з найкрасивіших і добре збережених середньовічних комплексів архітектури в Польщі.

Chełmno це місто, засноване в середні віки, і той, який зберігся середньовічний план міста створений в 13 столітті. Він як і раніше має багато готичних будівель, таких як церкви, оборонні стіни, башти і конкретні гарне місто Ренесансу зал.

Ciechocinek, місто, розташоване в долині річки Вісли, є одним з найкрасивіших польські курорти в Польщі. Його сильні сторони включають гарячу депозити розсіл, градирні з паруючим розсолу створення винятковий мікроклімат, еклектична архітектура курорту, починаючи з рубежу 19 і 20 століть, а також дивовижну атмосферу саду міста. Ви можете відпочити тут і піклуватися про своє здоров'я та красу. Місто пропонує широкий вибір готелів, курортів, реабілітації та лікувальних центрів, а також ресторани і культурні центри.

У невеликому селі Біскупін в Pałuki є всесвітньо відомий археологічний заповідник, починаючи з періоду Lusation культури. Що приваблює дослідників і туристів протягом кількох десятків років, добре збережені останки самих передових технологічних укладів ж стара, як 2700 років, коли раніше було поселення або, строго кажучи, укріплені міста, на болотистому острові на озері Біскупін .

У Куявсько-Помор'ї є багато місць дикої природи, включаючи, насамперед, тухольських бори, другий за величиною ліс у Польщі. Є тисячі гектарів лісу і луки перетинається з чистою водою і м'яким повітрям. У численних плям, Борі Tucholskie збереглися залишки первісних непрохідних лісів. Найціннішим глушині захищені створення природних заповідників та ландшафтних парків.

У красивих озер Brodnickie Ви можете знайти більше 100 великих озер, лісів, мальовничих пагорбів, чисте повітря і спокій. Озера багаті щука, лин, вугор, лящ, окунь, плотва і карась, і ви навіть можете знайти коропа, судака та ряпушки тут. Є ще багато неходжених стежок і місць, де дружніх тубільців лікувати туристів, довгоочікуваний гостей.

Regional Information
Area sq.km: 17,972 
Population: 2,090,000 
Member since: 2011
Recipes: 22
Business members: 62