Аланія

Аланія це місто, розташований в Середземному морі, на східному узбережжі Анталії Bay Анатолійського півострова і його історія сходить до старовини. Перше людське поселення в Аланії починається в печерах і датується 20,000 років до верхнього палеоліту віку. Сьогодні Аланія є номінальний утримувач для всесвітньої спадщини ЮНЕСКО міста з його історією рік тисячі.
Аланія має типовий середземноморський клімат з вологим вологою зимою і жарким сухим літом. Середня температура взимку +14 º C, середня температура влітку +27 ° С. Тим не менш, місто розташоване на березі моря, за містом є гір Таурус, що майже понад 2000 метрів. Природний доглянутими пляжами, проходить уздовж узбережжя і загальної берегової лінії Аланія в Середземне море становить близько 100 км.
Хоча снігу в центрі міста є надзвичайною природним явищем, гір Таурус, де більшість людей від Аланії є сільських будинках, покритих білою взимку. Телець має істотне значення в житті людей Аланії. Перехід на пасовищі в горах і проводити літній час є тисячолітні в туркменські традиції і до цих пір існує в Аланьї. В даний час місцеві та іноземні туристи зазвичай відвідати пасовища.
Аланія проводиться велика кількість міжнародних спортивних, таких як триатлон, гірський цикл, пляжний волейбол і пляжний футбол. У певному сенсі, Аланья, як столиця альтернативних видів спорту в Середземному морі. З весни до осені, є багато міжнародних спортивних заходів в Аланьї.
У Аланії, економічне життя залежить від туризму і сільського господарства. Аланія грає важливу роль в бананових Туреччини, вирощуються цитрусові. Аланія є одним з найбільших і найпопулярніших місць відпочинку в Середземному морі із загальною кількістю 150,000 ліжко-місць.

Історичні місця: Аланія фортеця, Червона вежа, верфі, Домашнє рушницю Şarapsa Inn, Kargı Inn, Alara Цитадель, Alara Inn

Античних міст: Colybrassus, Hamaxia, Syedra, Leartes, Iotape, Selinus, Nephelis, Adanda-Lamus, Antiocheia оголошень Cragum

Пляжі: Пляж Клеопатри, пляжу Кейкубат Alara пляжу, пляжу Інджекум, Авсаллар Біч, Turkler і Payallar Біч, Konaklı Біч, Begonvil і помаранчевий пляжі, Кестель Біч, Махмутлар Біч, Kargıcak Біч,

Печери: печера Дамлаташ, Dim печера, печера піратів, Печера закоханих, Фосфорлу печера

Майданчики для пікніків: Dim струмка, обидва струмка, Türbelinas плато, Сегют плато, плато Derekoy

Regional Information
Area sq.km: 1,788
Population: 285,000
Member since: 2014
Recipes: 48
Business members: 18
Homepage Facebook Twitter Instagram