Аланія

Аланія - місто, розташоване в Середземному морі, на східному узбережжі Анталійської затоки Анатолійського півострова і його історія сягає стародавніх часів. Перше поселення людини в Аланії починається в печерах і сягає 20 000 років до епохи верхнього палеоліту. Сьогодні Аланія є номінанткою для міст-членів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО зі своєю тисячолітньою історією.
Аланія має типовий середземноморський клімат з вологими вологими зимами і жарким сухим літом. Середня зимова температура 14ºC; середня літня температура 27ºC. Проте місто розташоване поруч з морем, за містом стоять гори Таурус, висотою майже 2000 метрів. Природні доглянуті пляжі розташовані вздовж узбережжя, а загальна берегова лінія Аланії до Середземного моря становить близько 100 км.
Хоча сніг в центрі міста є надзвичайним природним явищем, горами Таурус, де більшість людей з Аланії мають сільські будинки, покриті білим взимку. Телець має важливе значення в житті людей Аланії. Вирушаючи на пасовище в горах і проводячи літній час, існує тисячолітня традиція Turcoman і все ще існує в Аланії. Сьогодні на пасовищах зазвичай відвідують як місцеві, так і іноземні туристи.
В Аланії проходить безліч міжнародних видів спорту, таких як триатлон, гірський цикл, пляжний волейбол і пляжний футбол. У певному сенсі Аланія є столицею альтернативних видів спорту в Середземномор'ї. З весни до осені в Аланії багато міжнародних спортивних заходів.
У Аланії; економічне життя залежить від туризму і сільського господарства. Аланія відіграє важливу роль у вирощуванні бананів, авокадо і цитрусових в Туреччині. Аланія - одне з найбільших і найпопулярніших місць відпочинку в Середземному морі загальною кількістю 150 000 ліжок.

Історичні місця: фортеця Аланія, Червона вежа, верф, будинок зброї, готель apsarapsa, готель Kargı, цитадель Алара, готель Alara

Античні міста: Колібрас, Хамаксія, Сідра, Леартес, Йотап, Селінус, Нефеліс, Анданда-Ламус, Антіохея

Пляжі: пляж Клеопатри, пляж Кейкубат, пляж Алара, пляж İncekum, пляж Авсаллар, пляж Тюрклер і Пайялар, пляж Конакли, пляжі Бегонвіль і помаранчевий пляж, пляж Кестель, пляж Махмутлар, пляж Каргыджак,

Печери: печера Дамлаташ, печера Дим, печера піратів, печера коханців, печера Фосфорлу

Площа для пікніка: Туманний струмок, струмок Оба, плато Тюрбелінас, плато Сьоют, плато Дерекі

Regional Information
Area sq.km: 1,788
Population: 285,000
Member since: 2014
Recipes: 58
Business members: 20
Homepage Facebook Instagram