Öland - Her zevke!

Öland İsveç'in en küçük il ve çok değişik bir taş sahil, kıyı, yaprak döken orman ve tabii ki büyük Alvar UNESCO Dünya Mirası listesinde yer one.Here vardır. Olduğunu Tarım Öland iki temel sektörlerden biridir. Seyahat başka bir şeydir. küçük ölçekli gıda üretimi büyüyor ve süt, sığır eti, patates, tavuk, kuzu, soğan, çilek, kuşkonmaz ve fasulye gibi yerel ürünler sunan çiftlik mandıralar ve çiftlik atölyeleri hem şimdi vardır. Burada üretilen her şey kireçtaşı topraklarında kireç bakımından zengin toprak ve otlak hayvanlar tarafından etkilenmiştir. Bizim restoran ölçüde yerel ürünler kullanılarak ve böylece sıradan ötesinde bir lezzet deneyimi sunuyor vardır.

Mutfak deneyimleri, kırsal İdil ve kültürel hazineleri ve ne zaman Öland manzara vardır serpiştirilmiş geniş kumsalları. tüm duyu için bir şey var.

Yaz eğlence yaygın sonbahar hasat festivali olarak bilinir. Yıl boyunca, Paskalya kutlama Öland Lahanası, Yükseliş Günü Sanat Yuvarlak, Noel pazarları ve daha fazlası gibi Öland sunan olay.

Öland hoş geldiniz - güneş ve rüzgar ve her zevke adası

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23