MUTFAK MİRAS Oslofjord - YEREL GIDA İÇİN REHBER

Østfold, Vestfold ve Akershus ilçeleri yaşandığı niteliği açısından büyük bir çeşitlilik hem de yerel sanat, kültür ve yiyecek sağlayan bir bölge oluşturma, Oslo Norveç Sermaye kuşatır. yanı sıra göl balık dolu, tarım alanlarının çiçek açması ve İsveç'ten tüm yol kadar Sermaye Oslofjord uzanan bir sahil - Sessiz spor ve dinlenme için ormanları bulacaksınız. Tüm bu doğal kaynaklar biz "Bizim zengin ve doğal yerel Kiler" diyoruz.

Uzaktan canlı şehirlere sessiz köy ve kırsal kısa. ve yerel manzaraları, müzeler, etkinlikler ve kültür üzerindeki yerel üretim ve bölgesel özellikleri yanı sıra bilgi veren işyerlerinde bulacaksınız bir bütün olarak bölge - Bütün bu şehirlerde.

Biz bölgemizde gıda tadını çıkarmak isteyen herkes için kolay hale getirmiştir. Ağ Bölgesel Matkultur - yaklaşık 80 restoran, kafe, otel, çiftlik dükkan ve üreticilerin birlikte çalışması teşvik etmek ve yerel üretim hizmet etmek. bütün bölgeler kendi bölgesel üretmek ve gıda özellikleri ile ziyaretçilerine sunan, aynı hırs paylaşan 43 bölge içeren - Bölgesel Matkultur Avrupa kavramdır. tüm ülkelerde tüm üyeler kalitesini garanti ve yol gösterir logosu paylaşıyoruz. Şefin Beyaz Şapka dikkat edin; uluslararası logosu - büyük bir yemek deneyimi sağlar.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram