Skåne - cennet bir tat!

Scanian peyzaj iyi yemek ve keşif sevinç kalp ile ziyaretçiler için değişmez bir esin kaynağıdır. Scania geniş ovalar, kolza, pilalléer, mil ve beyaz kumlu plajları ve kaleler peyzaj km Sahalara dönme değil, aynı zamanda derin ormanlar ve sarp kayalıklarla sunmaktadır. Scanian yemek kültürü Skåne coğrafi koşullar tarafından şekillenmiştir. Üç tarafı, ılıman iklimi, elverişli bir zemin ve iç ve kıyı arasında kısa mesafelerde denize yakınlık tahıl ve sebze tarlaları, meyve bahçeleri, hayvancılık ve kıyı balıkçılık gelen yüksek kaliteli ürünler için koşullar yarattı. Bu Skåne gastronomi ve gıda teknolojisi hem de bir merkez haline gelmiştir hiç şaşırtıcı değil.

Skåne yılında gıda her zaman yaşamın önemli bir parçası olmuştur. Heryerde bu geleneğe tanıklık misafirhaneler, tavernalar ve çiftlik dükkan vardır. Burada ziyaretçiler ringa, muhallebi, kaz, tütsülenmiş veya kızarmış yılan balığı füme geleneksel yemekleri karşılaşabilirsiniz. İşte domuz, sığır, kuzu, geyik eti ve kümes hayvanları iyi et yemekleri olduğunu. Scanian yemek kültürü sürekli bölgesel ürünler dayalı, gelenek yeni oluşturulan yemekleri ile gelişmektedir. Skåne ringa tablo aracılığıyla bir lezzet yolculuğuna bir zorunluluktur, burada test edilmesi gereken bir çeşittir. Sahil çevresinde size en lezzetli füme balık, belki de gerçekten iyi bir Scanian çavdar ekmek keyfini tütsülemek amacıyla tütsü bol vardır.

Skanes peyzaj balık çok farklı şekillerde hazırlanmış olabilir yılan vardır. Onlar Ekim ayında kıyılarında avlanır - kasım ve ardından farklı hazırlıklarını sürü yılan şenlikleri düzenliyoruz. Hanöbay birlikte Ålabodarna, kumsalları kilometrelerce de görülmeye değer. Ağaçlar güzel meyve ile ağır olduğunda bütün elma ağaçları çiçek veya Eylül ayında zaman onun en güzel olduğu zaman veya Mayıs ayında bir elma bahçesinde bir ziyaret yapmak.

Her şey mümkün - sadece bahçe içine adım ve misafirperverliği zevk!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 67
Business members: 70
Homepage Facebook 
© Copyright 1995-2018 European Network of Regional Culinary Heritage  |  Disclaimer  |  Cookies & Privacy Policy
Webproduction 2003-2018 Jonas Lindqvist, IT-Syd