Bornholm

Bornholm lehçesi, bir gıda tadı "şarkı söylüyor" diyor. "Bölgesel Mutfak Mirası" biz "şarkı kuşlar gibi tat" bunu yapmak için çaba etiketli bir yemek yerken. Ayrıca sürekli kalite iyileştirme sağlar - en azından biz bir şikayet kayıt nerede olduğunu, bunu yapmak için başarısız olursa. Herkes bir biftek hizmet edebilir, ancak pek azı gelen herhangi bir fikir ya da hayvanın yaşadığı hangi koşullar altında var.

Bornholm yaşayan insanlar gibi - - akla gelebilecek en güzel bir ortamda yaşamak hiç Bornholm manzaralarının veya Baltık Denizi'nin yatçılık eldorado araştırdı herkes hayvan ve bitkiler bu kişisel deneyimlerinden biliyor.

Bölgesel Mutfak Mirası Bornholm plaka kökeni izini sürüyor. Ekmek Frennegård Farm tahıl satın almış olabilirsiniz Bornholms Valsemølle gelen un ve değirmen kullanarak pişmiş olabilir. Kuzu pirzola sırayla koyun otlatma Bornholm kayalık arazi sürüden kuzu getirilen yerel kasap, gelebilir.
Marul ve Hamburg maydanoz organik Grennesminde yetiştirilen olabilir.
Veya plaice onun emekli yaşamamıza rağmen, hala etkin ve Gudhjem yakınındaki Baltık Denizi her gün onun içine ağları atar, yerel bir balıkçı tarafından çok sabah avlanır olabilir.

Bölgesel Mutfak Mirası öncelikle kimliği ile besindir. Biz nereden geldiğini biliyorum, ve tabiri caizse "üzerinde ellerini vardı" kim!

Ürünlerin kökeni hakkında bir iyi bir hikaye yemek yeni bir boyut kazandırıyor. Sen sıradan biraz dışarı bir mutfak deneyimi olsun! Ve unutma, tatlı çikolata Sandvig el yapımı idi. Kendinizi nasıl görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz!

Afiyet olsun!

Mutfak Mirası Bornholm

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58