Kujawy i Pomorze

Kujawy ve Pomorze ve güzelliğini keşfetmek isteyen kimse, asla pişman. Bölgedeki bütün bu var - devasa ormanlar, büyüleyici göl, temiz nehirler, ünlü kaplıcaları, geleneksel köyler ve görülmeye değer tarihi yapılar. Bu iyileşme için ideal bir yer, mantar toplama, avcılık, su sporları ve binicilik olduğunu. Eğer "gotik dokunun" ve Nicolaus Copernicus, büyük bir astronom doğduğu yer, gördüğünüz gibi, değerli bir yerdir. Ayrıca insanların M.Ö. Torun Leaving 700 yıl yaşamak için nasıl kullandığını, kendiniz bulabilirsiniz, size iyi anılarım sadece almayacağız, ama geleneksel bir zencefil-ekmek ve yanı sıra Aşağı Vistül Vadisi erik bir kavanoz reçel.

Bydgoszcz, onun 660 yıllık geçmişi ile, bölgedeki en büyük şehir ve müzik çevrelerinde ve mükemmel korunmuş Art Nouveau mimarisiyle ünlü biridir. Harika müzik ve Art Nouveau Brda Nehri üzerinde kentin iki uzmanlık vardır.

Torun, 800 yıl önce şehir hakları verilmiş bir şehir, sen tuğla ve taşlar gizli geçmişin sihirli dokunabilirsiniz gotik bir inci ve bir yerdir. Toruń Orta Çağ Şehri UNESCO Dünya Kültürel ve Doğal Mirası siteler arasında yer aldı ve Polonya'da en güzel ve en iyi korunmuş ortaçağ mimarisi komplekslerinden biri olarak kabul edilir.

Chełmno Ortaçağ ve 13. yüzyılda kurulmuş bir ortaçağ kasabası planı korunmuş birinde kurulmuş bir şehir. Hala kiliseler, surlar, kuleler ve belirli bir güzel Rönesans belediye binası gibi gotik binalar bir sürü var.

Ciechocinek, Vistula Nehri Vadisi'nde bulunan bir kasaba, Polonya'nın en güzel Lehçe kaplıca merkezlerinden birisidir. Onun güçlü noktaları sıcak tuzlu mevduat, olağanüstü bir mikroklima, 19. ve 20. yüzyıllarda yanı sıra bir bahçe şehrin harika bir atmosfer dönüş uzanan eklektik spa tesisi mimarisi oluşturma tuzlu buhar ile mezuniyet kuleleri bulunmaktadır. Burada dinlenmek ve sağlık ve güzellik çaresine bakabilirim. Şehir otelleri, kaplıcalar, rehabilitasyon ve tedavi merkezleri yanı sıra restoran ve kültür merkezleri geniş bir yelpazede sunuyor.

Pałuki içinde Biskupin küçük bir köyde Lusation kültür dönemine kadar uzanan dünyaca ünlü arkeolojik rezerv yoktur. Birkaç düzine yıldır kaşifler ve turist çekti ne bir yerleşim yeri olarak kullanılan ya, kesinlikle Biskupin Gölü üzerinde bir bataklık adada, bir müstahkem kasaba konuşma 2700 yıl kadar eski gibi çok gelişmiş teknolojik yapı kalıntıları, iyi korunmuş .

Kujawy ve Pomorze yılında BORY Tucholskie, Polonya'nın en büyük ikinci orman, en önemlisi de dahil olmak üzere vahşi doğanın yerlerden bir yeri vardır. Temiz suyu ve ılık hava ile kesişti ormanlar ve otlaklar binlerce dönüm vardır. Birçok noktalar, saklanmış BORY Tucholskie ilkel bir geçilmez orman kalır. En değerli taşra doğal rezervler ve peyzaj parkları oluşturarak korunmaktadır.

Güzel Brodnickie göller, size 100'den fazla büyük gölleri, ormanları, pitoresk tepeler, temiz hava ve huzur bulabilir. Göller turna, kadife, yılan balığı, çipura, levrek, hamamböceği ve crucian boldur ve hatta burada sazan, levrek ve minik alabalık bulabilirsiniz. Dostu yerliler merakla beklenen misafir olarak turistler tedavi ayak basılmamış yolları ve yerleri, hâlâ bir sürü vardır.

Regional Information
Area sq.km: 17,972 
Population: 2,090,000 
Member since: 2011
Recipes: 22
Business members: 62