Öland - pro všechny chutě!

Öland je Švédsko je nejmenší provincie a velmi pestrý one.Here jsou kamenné pobřeží, pobřeží, listnatý les a samozřejmě velký Alvar zařazen na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Zemědělství je jedním z Öland dvou primárních odvětvích. Cestovní ruch je jiný. Potravinářskou výrobu v malém měřítku roste a tam jsou nyní oba zemědělské mlékárny a zemědělské obchody, které nabízejí místní produkty, jako je mléko, hovězí maso, brambory, kuřecí, jehněčí, cibule, jahody, chřest a fazole. Všechno, co se zde vyráběly byla ovlivněna vápna-bohaté půdy a pasoucí se zvířata na vápencové půdě. Naše restaurace jsou do značné míry pomocí místních produktů, a proto nabízí zážitek chuťový mimo neobvyklého.

Kulinářské zážitky, venkovské idyly a velké písečné pláže proložené kulturních pokladů, kde a kdy jste v krajině Öland. Tam je něco pro všechny smysly.

Letní zábava je široce známý jako podzimní dožínky. V průběhu roku, Öland nabízet událost jako velikonoční oslavy Öland klíčky, Arts kola Nanebevstoupení Páně, vánoční trhy a mnoho dalšího.

Vítejte na Ölandu - slunce a vítr a ostrov všechny chutě

Regional Information
Area sq.km: 1,347 
Population: 25,800 
Member since: 1999
Recipes: 4
Business members: 23