Kulinářského dědictví Oslofjord - Váš průvodce na místní potraviny

Kraje Østfold, Vestfoldu a Akershus obklopují norském hlavním městě Oslo, které tvoří oblast, která poskytuje velký výběr, pokud jde o poznávání přírody, stejně jako místní umění, kultura a jídlo. Najdete zde tiché lesy pro sport a aktivní odpočinek - stejně jako jezera plná ryb, kvetoucí zemědělských oblastí, a pobřeží táhnoucí se od Švédska po celou cestu až Oslofjord do hlavního města. Všechny tyto přírodní zdroje je to, co nazýváme "Naše bohaté a přirozené lokální Spíž".

Vzdálenost je zkratka z klidných vesnic a krajiny nočních měst. Ve všech těchto městech - a regionu jako celku najdete zařízení, kde se podává místní produkty a regionální speciality, stejně jako informace o místních památek, muzeí, aktivit a kultury.

Udělali jsme to pro každého, kdo chce vychutnat jídlo z našeho regionu. Síť Regionální Matkultur - kde asi 80 restaurací, kaváren, hotelů, zemědělské obchody a výrobci spolupracovat při prosazování a slouží místní produkce. Regionální Matkultur je evropský koncept - obsahující 43 regiony, kde všechny regiony sdílejí stejnou snahu poskytovat návštěvníkům svých regionálních produktů a potravinářských specialit. Všichni členové ve všech zemích má logo, které zaručuje kvalitu a vede cestu. Dejte si pozor na šéfkuchaře White Hat; Naše mezinárodní logo - to zaručuje skvělé jídlo zážitek.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram