Bornholm

V dialektu Bornholm, jeden říká, že chuť jídla "zpívá". Při jídle s nápisem "Regionální Culinary Heritage" se snažíme dělat to "chuť jako ptáci zpívají". Neučiní-li tak učinit, alespoň víme, kde se zaregistrovat stížnost - která také zajišťuje konstantní zlepšování kvality. Každý může sloužit steak, ale jen málo z nich tušení, kde to přijde z, nebo podmínky, za nichž zvíře žilo.

Každý, kdo někdy prozkoumal Bornholm tyto krajiny nebo Baltském moři je jachting Eldorado zná z vlastní zkušenosti, že zvířata a plodiny - jako lidé, kteří obývají Bornholm - žijí v nejkrásnějších okolí si lze představit.

Regionální Culinary Heritage Bornholm po stopách z desky k původu. Chléb může být pečený používat mouku z Bornholms Valsemølle a mlýn Možná jste si zakoupili obilí z farmy Frennegård. Kotleta jehněčí může pocházet z místního řezníka, což vyzvedávaný beránka ze stáda ovcí pasoucích skalnaté země Bornholm.
Salát a petržel Hamburg může se organicky vzneseny na Grennesminde.
Nebo platýse může být uloveno up, který dnes ráno místní rybář, který, navzdory jeho důchodců bydlení, je stále aktivní a vrhá své sítě do Baltského moře v blízkosti Gudhjem každý den.

Regionální Culinary Heritage je jídlo s identitou první řadě. Víme, odkud pochází, a který "měl své ruce na to", abych tak řekl!

Dobrý příběh o původu produktu dává jídlo nový rozměr. Získáte kulinářský zážitek, který je trochu mimo běžné! A pamatujte, čokoláda dezert byl ručně v Sandvig. Navštivte obchod sami vidět, jak!

Dobrou chuť!

Kulinářské dědictví Bornholm

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58