Kulinaariapärandi Oslofjord - Sinu teejuht KOHALIKUD TOIDU

Maakonnad Østfoldi, Vestfold ja Akershusi ümbritsevad Norra pealinna Oslo, moodustades regiooni, mis pakub väga erinevaid poolest looduselamusi samuti kohaliku kunsti, kultuuri ja toiduga. Leiad vaikne metsade sport ja vaba aeg - kui ka järved täis kalu, õitsevad põllumajanduslikud alad, ning rannikul ulatub Rootsi kogu tee üles Oslofjord kapitalile. Kõik need loodusvarad, mida me nimetame "Meie rikas ja loomulik kohaliku Sahver".

Kaugus on lühike kaugusel vaikses külas ja maal elav linnades. Kõigis neis linnades - ja piirkonnale tervikuna leiad ettevõtete teenindavad kohalikke tooteid ja rahvustoite samuti teavet kohalike vaatamisväärsuste, muuseumide, tegevuste ja kultuuriga.

Me oleme teinud seda lihtne kõigile, kes soovivad nautida toitu meie regioonis. Võrk Regional Matkultur - kus umbes 80 restoranid, kohvikud, hotellid, talupoes ja tootjate koostööd, et edendada ja teenida kohalikku toodangut. Regional Matkultur on Euroopa mõiste - mis koosneb 43 piirkondadest, kus kõik piirkonnad jagavad sama ambitsiooni pakkuda külastajatele nende piirkondlike ja toiduainete toidud. Kõik liikmed on kõigi riikide ühine logo, mis tagab kvaliteedi ja juhatab teed. Vaata ette koka White Hat; Meie rahvusvaheline logo - see tagab hea toidu kogemus.

Regional Information
Area sq.km: 11,778
Population: 1,762,435 (2015)
Member since: 1999
Recipes: 39
Business members: 42
Homepage Facebook Twitter Instagram