Skåne - maiguga paradiis!

Scanian maastik on pidevas inspiratsiooniallikaks külastajatele südames head toitu ja avastamisrõõmu. Scania pakub suur tasandikel, jooksva väljad rapsi, pilalléer, miili ja miili valged liivarannad ja lossid maastikku, vaid ka sügavad metsad ja järsud kaljud. Scanian toidukultuuri on kujundanud Skåne geograafilised tingimused. Lähedus Kolmest küljest merega, pehme kliima, soodsa pinnase ja lühikesed vahemaad sisemaal ja rannikul on loonud tingimused kvaliteetseid tooteid alates teravilja ja taimse väljad, puuviljaaiad, kariloomad ja rannapüügi. Pole ime, et Skåne saanud keskus nii kokakunsti ja toiduainete tehnoloogia.

In Skåne toit on alati olnud oluline osa elust. Kõikjal maastik on kõrtsid, baarid ning talupoed et tunnistan seda traditsiooni. Siin külastajad tekib traditsioonilisi toite, mis suitsutatud räime, vanillikaste, hani, suitsutatud või praetud angerjat. Siin on hea liharoogade sealiha, veiseliha, lambaliha, ulukiliha ja linnuliha. Scanian toidukultuuri areneb pidevalt läbi vastloodud nõud traditsioon, mis põhineb piirkondlikul tooteid. Kulinaarse reisi läbi Skåne heeringas tabelis on must, siin on erinevaid, et tuleb katsetada. Umbes rannikul on palju suitsuahjust, kus saab nautida kõige maitsvamad suitsukala, võibolla tõesti hea Scanian rukkileib.

Skånes maastiku kala on angerjas, mida saab valmistada mitmel erineval viisil. Nad püüda piki in oktoober.-november. ning seejärel korraldada angerjas peol, kus on palju erinevaid preparaate. Ålabodarna mööda Hanöbay, miili kaugusel liivarannad on külastamist väärt. Või teeb visiidi õunapuuaia maikuus, kus see on kõige ilusam kui kõik õunapuud õitsevad või septembris, kui puud on raske armas puu.

Kõik on võimalik - lihtsalt astuda aed ja külalislahkust!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 67
Business members: 69
Homepage Facebook 
© Copyright 1995-2018 European Network of Regional Culinary Heritage  |  Disclaimer  |  Cookies & Privacy Policy
Webproduction 2003-2018 Jonas Lindqvist, IT-Syd