Skåne - maiguga paradiis!

Scanian maastik on pidev inspiratsiooniallikas külastajatele, kellel on südames hea toit ja avastus rõõm. Scania pakub ulatuslikke tasandikke, rapsiseeme jooksvaid alasid, pilallereid, valgete liivarandade ja losside maastikke miili ja miili kaugusel, aga ka sügavaid metsi ja järske kalju. Skani toiduainekultuuri on kujundanud Skåne geograafilised tingimused. Kolme külje lähedus merre, kerge kliima, soodsad pinnas ning sisevete ja ranniku vahelised lühikesed vahemaad on loonud tingimused teravilja- ja köögiviljasaaduste, viljapuuaedade, kariloomade ja rannalähedaste kalade kvaliteetsete toodete jaoks. Pole ime, et Skåne on saanud nii gastronoomia kui ka toiduainete tehnoloogia keskuseks.

In Skåne toit on alati olnud oluline osa elust. Kõikjal maastikul on selle traditsiooni tunnistajateks võõrastemajad, kõrtsid ja talupoed. Siin külastajad kogevad traditsioonilisi roogasid, mis on suitsinud heeringa, kreveti, hane, suitsutatud või praetud angerjatega. Siin on head sealiha, veiseliha, lambaliha, elussi ja linnuliha liharoogid. Scaniani toidukultuur areneb pidevalt läbi traditsioonilistele värsketele roogadele, mis põhinevad piirkondlikel toodetel. Skåne'i heeringa laua kulinaarne teekond on must, siin on valik, mida tuleb testida. Ranniku ümbruses on palju suitsuhooneid, kus saate nautida kõige maitsvat suitsutatud kala, võib-olla tõesti hea Scanian rukkileiba.

Skånesi maastiku kala on angerjas, mida saab valmistada mitmel erineval viisil. Oktoobris - novembris püüdsid nad piki rannikualasid ja korraldasid seejärel mitmesuguste ettevalmistustega eelvööd. Ålabodarna mööda Hanöbay, kuumad liivarannad on väärt külastamist. Või külastage mai õunaviljaaeda, kui see on kõige ilusam, kui kõik õunapuud õitsevad või septembris, kui puid on rasked jahedate puuviljadega.

Midagi on võimalik - lihtsalt astuda aias ja nautida külalislahkust!

Regional Information
Area sq.km: 10,939
Population: 1,286,584 (2014)
Member since: 1995
Recipes: 66
Business members: 78
Homepage Facebook