Bornholm

Bornholmi murre, üks ütleb, et toidu maitse "laulab". Kui einet märgistatud "Regional Culinary Heritage" püüame teha seda "maitse nagu linnud laulma". Kui see nii ei tee, vähemalt me \u200b\u200bteame, kus kaebuse registreerimata - mis tagab ka pideva kvaliteedi parandamise. Igaüks võib olla praad, kuid vähesed on aimu, kust see tuleb või tingimused, mis loom elanud.

Igaüks, kes on kunagi uurinud Bornholm's maastike või Balti Sea's purjetamine Eldorado teab isiklikust kogemusest, et loomad ja taimed - nagu inimesed, kes elavad Bornholm - elame kõige kauni mõeldav.

Regional Culinary Heritage Bornholm mööda jälgi taldrikust päritolu. Leiba võis küpsetatud kasutades jahu Bornholmi Valsemølle ja mill võinud osta vilja Frennegård Farm. Lambaliha kotlet võib tulla kohaliku lihuniku, mis omakorda tõmbamist lambaliha alates lambakarja karjatamine kivine maa Bornholm.
Salati ja Hamburg petersell võidi mahepõllumajanduslikult kasvatatud kell Grennesminde.
Või lesta võis püüda selsamal hommikul kohaliku kaluri, kes vaatamata oma pensionäri elu, on endiselt aktiivne ja viskab oma võrgud Läänemerre lähedal Gudhjem iga päev.

Regional Culinary Heritage on toidu identiteedi ennekõike. Me teame, kust ta tuleb, ja kes on "oli oma käed ta" nii rääkida!

Hea lugu päritolu toodangut annab sööki uue mõõtme. Sa saad kulinaarne kogemus, mis on veidi ebatavaline! Ja pidage meeles, šokolaadi magustoiduks oli käsitööna Sandvigi. Külasta pood ise näha, kuidas!

Head isu!

Kulinaaria Heritage Bornholm

Regional Information
Area sq.km: 588 
Population: 39,632 
Member since: 1998
Recipes: 3
Business members: 58