Tere tulemast Alam-Sileesia!

Alam-Sileesia (Poola: Dolny Sileesia), mis asub edela osa Poola, on riigi suuruselt seitsmes provintsis. Piirkonnas pindala on 19947 km2, kus elab ligi 3 miljonit inimest. Provintsis on koduks üle 169 valdade, moodustades 26 maaelu maakondades ja 3 elamurajoonis. Wroclaw, kui kapitali Alam-Sileesia koos ligikaudu 650 tuhat elanikku, on suuruselt neljas Poola linnas rahvaarvu poolest.

Alam-Sileesia kroonib mitmete vaatamisväärsused. Piirkonna atraktiivsust on eriti esile tõstetud nii oma looduslikku ja kultuurilist rikkust kui ka oma märkimisväärset potentsiaali terviseturism ning üha populaarsemaks vormid põllundusega ja ökoturism. Lossid Piast dünastia, tsistertslased lossid, maa-alune matkaradu, monumentaalne paleed, looduskaitsealad, rock labürindid, mõned tähtsamate tööde tööstusliku arhitektuuri, mis on suurim arv sanatooriumides Poolas, arvukad suusaradade ja luksust hotellid - kõik see võib leida vaid Alam-Sileesia. Tema rahutu ajalugu on aidanud kaasa fusion erinevate kultuuride ja tekkimise enneolematu ühinemise stiile ja traditsioone.

Innovatsioon, tõhusa ELi haldamine, hästi arenenud infrastruktuur ja dünaamiline majanduskasv - need omadused eristavad Alam-Sileesia ja muuta see atraktiivseks investoritele. Piirkonna arengule põhineb suures osas oma kõrgelt kvalifitseeritud, haritud tööjõud ning mitmeid tegureid, mis kõik aitavad rakendada uusi äriettevõtteid, nagu juuresolekul tehnoparkide ja eriline tööstuspargid.

Alandab Sileesia kultuurmaastiku sisaldab ligikaudu 200 piirkondlikud ja riiklikud kultuuriasutused, 700 raamatukogudes, 42 muuseumi, 19 teatrites ja muusikaline institutsioonide, 23 kunstigaleriides ja 36 art kolledžid ja ülikoolid. Regulaarselt toimuvad muusika- ja teatrietendused meelitada külastajaid üle kogu maailma. Nagu üks kõige olulisemaid Poola kultuurikeskused, Alam-Sileesia on tuntud oma festivalide. Igal aastal regioonis on umbes kolmkümmend piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste muusika-, teatri- ja filmifestivalid.

Marshal büroo Alam-Sileesia vojevoodkond toetab tootmise traditsiooniliste kvaliteetseid piirkondliku toiduainete läbi erinevate propagandakulud. Nendeks hoides võistluste ja toote näitused, osalevad riiklikud ja rahvusvahelised messid, trükkimine ja levitamine piirkondlikele ja tavapärastele tootekataloogi samuti hoiab koolitusi. Sellised seminarid toimuvad tootjatele, kes soovivad registreerida oma toodete riiklikul Traditsiooniline tooted nimekiri ja Euroopa Liidus toidu andmebaas (KPN / KGT / GTE). Praegu, Alam-Sileesia on 47 registreeritud toodete kohta üleriigilises nimekirjas ja ühe toote Euroopa süsteem (KGT - kanarbik mesi metsad Alam-Sileesia).

Regional Information
Area sq.km: 19,947 
Population: 2,908,457 
Member since: 2011
Recipes: 19
Business members: 84
Homepage Facebook