Kujawy i Pomorze

Kes soovib uurida ilu Kujawy ja Pomorze, ta ei kahetse. Piirkond on saanud nii - tohutu metsad, lummav järved, puhtad jõed, tuntud spaad, traditsiooniliste külade ja ajalooliste hoonete, mis on vaatamist väärt. See on ideaalne koht puhkuseks, seente korjamine, jahindus, veesport ja ratsutamine. See on väärtuslik koht, kui saate "puudutada gothic" ja vaadake aset, kus Nicolaus Kopernik, suur astronoom sündis. Võite leida enda jaoks, kuidas inimesed elasid 700 aastat eKr Jättes Toruń, siis mitte ainult võtta head mälestused sinuga, kuid traditsiooniline ingveri-leiba ja purk ploomi moos Alam Visla Valley samuti.

Bydgoszcz, oma 660 aastat ajalugu, on suurim linn selles piirkonnas ja üks kuulus oma muusikalise ringid ja täiesti säilinud juugendstiilis arhitektuur. Hea muusika ja juugend kaks erialadel linna kohta Brda jõgi.

Toruń, linn, mis oli linnaõigused 800 aastat tagasi, on pärl gooti ja koht, kus saab puudutada magic minevikku peidetud tellised ja kivid. Keskaegse linna Toruń kanti hulgast UNESCO maailma kultuuri- ja looduspärandi objektide ja seda peetakse üheks kaunimaks ja hästi säilinud keskaegse arhitektuuriga kompleksid Poolas.

Chełmno on linn asutati keskajal ja üks, mis säilinud keskaegne plaan asutatud 13. sajandil. See ikka on saanud palju gooti ehitised, nagu kirikud, kaitsev müürid, tornid ja konkreetse ilus Renaissance linnavalitsusse.

Ciechocineki, linn asub Visla jõe org on üks kaunimaid Poola spaakuurortide Poolas. Tema tugev punktide hulka kuum soolvesi hoiuste lõpetamist tornid aurutatud soolvees luua erakordne mikrokliima, eklektiline kuurort arhitektuuri ajalugu ulatub omakorda 19. ja 20. sajandil ning suurepärane atmosfäär aedlinn. Võite olla siin ja hoolitseda oma tervise ja ilu. Linn pakub laia valikut hotelle, kuurorte, taastusravi ja ravikeskused samuti restoranide ja kultuurikeskused.

Väikeses külas Biskupin in Pałuki on maailmakuulus arheoloogilised reservi ulatuvad tagasi Lusation kultuuri perioodil. Mis on äratanud maadeavastajad ja turistid mitukümmend aastat on hästi säilinud jäänused väga arenenud tehnoloogia struktuuride sama vana kui 2700 aastat, kui kasutatakse ka asula või rangelt võttes rikastatud linna kohta soine saar järve Biskupin .

Kui Kujawy ja Pomorze seal on palju kohti metsikut loodust, sh ennekõike Boryt Tucholskie, suuruselt teine \u200b\u200bmetsa Poolas. On tuhandeid hektareid metsa ja rohumaad lõiku, kus vesi puhas ja Palsami õhku. Paljudes kohtades, Boryt Tucholskie säilinud endiselt ürgne läbimatud metsa. Kõige väärtuslikum Salo on kaitstud luua looduskaitsealade ja maastikuparkidega.

Kaunis Brodnickie järved leiad üle 100 suured järved, metsad, maaliline mäed, puhas õhk ja rahu. Järved on rohkesti haugi, linaskit, angerjat, latikat, ahvenat, särge ja koger ja saate isegi leida karpkala, koha ja rääbis siin. On veel palju untrodden teed ja kohad, kus sõbralik põliselanikud ravida turiste kui pikisilmi külalist.

Regional Information
Area sq.km: 17,972 
Population: 2,090,000 
Member since: 2011
Recipes: 22
Business members: 62